Унікальний тест для визначення міцності вашої жінки

«Як зрозуміти чоловіка?» – це питання хоча б раз просить кожній жінці.



Ви можете ознайомитися з літературою з психології любовних відносин, але ніколи не знайдете відповідь.

Ви можете лише читати одну книгу. Євген Тарасова «Як зрозуміти, завоювати і тримати чоловіка» і відразу дізнатися всі правди.

У своїй книзі автор не тільки розповідає про те, що керує чоловікам при виборі дружини, а й передає багато корисних речей. поради щодо відносинй

До речі, кілька основних порад чекає вас в кінці статті!

Але спочатку редакційна колегія "Сайт" Запропонуйте, щоб визначити вашу жіночу силу.

Як зрозуміти кохану людину Тест для визначення жіночої міцності
  1. Якби ви відреагували, якщо ваш чоловік обіцяє підібрати вас від роботи, але в кінці він не зможе зберегти свою обіцянку?



    А)«Я знав, що він не може бути скасований! ?

    Б)"Тожина про це. Якщо не йому, то інші візьмуть його. й

    Б)"Це страшно! Як він?

  2. Уявіть, що ваш чоловік зробив кредит, що він не мав достатньо грошей, щоб платити за цей місяць. Яким рішенням ви будете приймати?



    А) "Я оплачую себе, це легко для мене."

    Б) Ми будемо працювати з ним, щоб з'ясувати, де знайти гроші і вирішити проблему.

    Б) «Нехай він вирішує свої проблеми. Тексти пісень, а це означає: Він чоловіка!

  3. Що б ви сказали у відповідь на репроах вашого кохаця, щоб не дати йому достатньо уваги?



    А) «Ви повинні бути вдячні, що я даю вам будь-яку увагу, коли я зайнятий. й

    Б) "Ви, мабуть, прямо. Я бачу, я думаю, як її виправити. й

    Б) "Хто говорити, дарлінг! Ви не звертаєте увагу на мене. й

  4. Що б ваша реакція була на спонтанну пропозицію вашого чоловіка, щоб піти на відпустку за пару днів, якщо у вас була повна робота? 22.46 р.



    А) «Відпустка може чекати. Ви повинні мати справу з усіма першими, а потім ви можете дозволити собі відпочинок. й

    Б) «Я точно зустрінеш з чимось і якось оплачувати речі на роботі, але не відмовлятися від поїздки. й

    Б) "Великий" Що потрібно зараз!

  5. Якщо ваша подруга починає скаржитися на її коханні, які висновки ви, швидше за все, малювати від слуху її оповідання?



    А) «Це моя несправність, я не повинен бути так. й

    Б) «Ми потребуємо більш докладних деталей для вирішення ситуації. й

    Б) "О, всі чоловіки однакові."



Для кожної "А" відповідь ви отримаєте 10 балів. Для відповіді "Б" можна розраховувати на 5 балів. Але відповідь "Б" оцінюється в 0 пунктах.

Додайте пункти для всіх відповідей, щоб побачити, наскільки жіноча влада ви маєте.

Якщо ви забили між 40 і 50, це означає, що ви дуже добре. Сиський Ви звикли розв’язати проблеми самостійно, а також взяти на себе велику відповідальність.

Більшість чоловіків є життєздатними з таких міцних жінок. І часто виникають змагання з ними (які, за принципом, не повинні бути).



Можливо, ви повинні дозволити собі розслабитися хоча б раз і надати людині можливість вирішити все для себе?

Оцінка 25 до 35 вказує на те, що ви можете довіряти. Ви можете легко вирішити всі ваші проблеми самостійно. Однак ви не відмовляєтеся від допомоги, запропонованої людиною.

Ви будете використовувати вашу жіночу мудрість і знати, коли показати характер і коли необхідно бути крихким і беззахисним.



Браво, тримати!

Жінки, які забивають до 20 балів, є певними, що жіноча сила Про слабкість. І в цьому питанні вони абсолютно прямо!

Якщо ваш тестовий бал не перевищує 20 балів, це означає, що ви самі знаєте, як зрозуміти кохану людину і виграти чоловічі серця без особливих зусиль.



Ті, хто забиває більше балів, не повинні бути зміщеними. Не поганий бути незалежним і прагнути до незалежності. Однак, якщо у вас є кохана людина поруч з вами, ви все ще повинні дати йому можливість бути сильнішими.

Поради від Євгена Тарасова «Знайди таємницю для обраного, що він хоче вирішити». Пам'ятайте, що чоловіки люблять свої очі першими і передусім. Але не забудьте про інтелектуальний і духовний розвиток.

Після того, як мова йде про серйозні відносини, вони хочуть бачити не тільки красиву жінку, але надійний партнер, з яким можна вдало подолати всі життєві труднощі.

Щоб зробити чоловіка хоче діяти в правильному напрямку, не натискайте або вимагайте, але підказка і підказка. Залиште свій улюблений простір для ініціативи, щоб він міг здивувати вас.

І навіть якщо ви впевнені, що ви можете вирішити вашу проблему самостійно, дозвольте коханцю це зробити. Це допоможе йому не тільки вірити в себе, але і любити вас ще більше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное