Чому школярі навчаються батькам з дітьми і як боротися з нею

Вік від 6 до 17 років - найприємніший і безтурботний час в житті кожної людини. Але протягом цих років ви повинні піти в школу правильно. Сучасна система освіти розроблена таким чином, що Школа-виживання Нерідко він перетворюється в складний глуздий для нього, який не може бути справним без зовнішньої допомоги.

Сьогодні редакція. "Сайт" Він пропонує говорити про шкільну систему, яка безперечно застаріла, але продовжує зіпсувати життя сучасних дітей та їхніх батьків. В результаті мама і тато повинні навчатися разом з дітьми, допомагаючи їм зробити домашнє завдання.

р.

Коли моя дочка почала підходити до 6-ї річниці, здавалося мені, що вона повністю готова до школи. Я присвятив багато часу до свого розвитку: ми пішли на концерти, виставки, майстер-класи, які подорожували разом, розповідаємо молоді маму.



«Зберемо свій знак. Маша виросла пишних, не боїться спробувати нові речі, читати, мальувати, писав історії. Я впевнений, що в школі дитина з такими даними не буде проблем. й

Після читання порад, де психологи радять перенести відповідальність за навчання до дитини, я вирішив це зробити. Не робіть свою дочку домашню роботу, здавалося б, справа. Але вже на першій батьківській зустрічі викладач незадоволений заявою, що діти просто повинні зробити додаткові 3-4 рецепти вдома.



Виявилося, що першокласники оцінюються не за допомогою curiosity або friendlines, але почерку і швидкості читання. Таким чином, кожен батько презентував завдання, щоб навчити ці 2 навички якомога більше. Що про поради я прочитав? Що важливо не кількість годин за книгу, але розуміння сутності того, що ви читаєте і щирий інтерес?

«Чому буде корисно: де дитина сприймає читання як бажана і захоплююча активність, або де мама стоїть на голову з годинником, змушуючи читати нудний грунт? Письма не була кращою. Через кілька годин Маша збивається, «Я не знаю російську». Я вирішив зупинити страждання, особливо, так як моя дочка могла писати. й

«Хто ж це говорить про те, що в першому класі немає побутових завдань. І навіть якщо дитина трьох завдань буде виконувати стільки, як два, то на наступній батьківській зустрічі ви підкажете, що дитина не встигне. В результаті батьки повинні потрапити в школу. Дитина повинна вибрати між будинком і сну. й



«Не дивно, я зробив свою першу домашню роботу в першому класі. Я мав настоюватися з схожим почерком, але в кінці все було зроблено ідеально, і дитина скидається. Це стало загальним й

«Проблема з'явилася пізніше. Марія приймала те, що я завжди дам її соломкою. Вона втратила своє почуття відповідальності, тому що вона знала її матері, і вона сама. А замість того, щоб допомогти моїй дочці, я розв'язав проблеми в останні хвилини, що не був розумним.

«Одній день я вирішив перевірити свій математикний блокнот. Я шукав, чому Марія завжди отримує погані сорти. Моя увага приурочена до правильної вирішеної задачі, яку перекреслила педагог. Нижче наведено ласощі і закляття: «Докладно уважно до вчителя. й

На мій засвідчений питання в Viber, вчитель відповів, бо рішення було б письмово в підручнику. Не потрібно писати що-небудь в блокноті.

Р

«Виходить, що дитина зробила більше, ніж необхідно, зануренням, розписом, часу і зусиль, і отримала незадовільну оцінку. Це хороший урок, ви не можете сказати нічого. І скоро я зрозумів, що це не вини певного вчителя. Це правило всіх вчителів. Ви не маєте права зробити помилки в школі. й

«Чому навчатися на всіх?» Я попросив дочку. "Дізнайтесь, що не бути цвяхованими", - відповідав мене впевнено. У той момент я нарешті зрозумів, що нам було достатньо. Дійсно, чому дослідження, коли експерти однозначно стверджують, що 95% знань школи не є невідомим?

«У індустріальному суспільстві така школа виправдана. Дзвінки до класу, дисципліни, неперевершені прагнення вчителя, повага до влади старших - все це було необхідно в цей час. Школа виготовила масу і підняли робітників, які готові до важкого життя. й

«Сьогодні ми живемо в інформаційному віці, де це безперечно підняти працівників. Сучасна школа повинна навчати шукати та обробляти інформацію, оцінити та аналізувати, критично критично критично важливо. Але нічого не сподобалося. І використовуються нові технології в навчанні. Крім того, викладачі зобов’язані дотримуватися програми, змушені заповнювати безкінечні шматки паперу і хвилюватися, що вони занадто не «припустимі» зверху.

86037.

Навіть в останньому столітті Едгар Дале в ході багатьох досліджень дивнийТакож називається «Піраміда навчання». Покаже, що в голові особи через 2 тижні залишається: 10% від чого читали, 20% від чого чули, 30% від чого було видно, 70% того, що говорили, 90% того, що говорили і зроблено.

«У школі, однак, школярі часто слухають і читають. Тут використовуються найбільш неефективні методи навчання. Таким чином, навіть найвимогливіших студентів в таких умовах з найбільшою аудиторією не вдасться пам'ятати багато. й

Що робити: Ми завершили надсилання Марії до приватної школи. Так, це коштує гроші. Я мав дати багато поїздок і безперешкодних покупок. Але ми припинили хвилювання, що наша дочка загибла. Хоча ми розглядаємо інші варіанти, такі як домашнє або дистанційне навчання. Хто повинен робити те ж саме? Хтось, хто важко в звичайній школі і хто хоче переїхати на свій власний темп.

408250Р.

Звичайно. сучасні Багато недоліків, але складно ненавчально відповісти, чи потрібно батькам допомогти дитині з учням. Імовірно, без такої допомоги не обійтися, але не зрушуйте всю відповідальність за результат на себе.

Він навчає себе, до тих пір, поки шкільна життя цікава йому і допомагає йому вірити в себе. У цьому випадку дитина повинна мати не тільки право на помилку, але і право на відпочинок. Школа не повинна бути заміною для життя, оскільки є багато інших важливих речей. Але, можливо, найголовніше, що дитина завжди відчуває підтримку і любов від батьків, тоді він буде справитися з усім.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное