Чому неможливо поєднувати дистанційну роботу і дистанційне навчання

Початок нового навчального року 2020-2021 рр. викликає занепокоєння серед багатьох батьків. Чи повернеться діти до школи 1 вересня? Або знову покажуть учні та їхні батьки, які працюють у всіх його чарівних умовах?



Навчальний рік почне «за планом», - сказав голова Міністерства освіти РФ Сергій Кравцов. Головний санітарний лікар Росії Анна Попова додала, що ще залишиться низка обмежень.

Тим часом ВООЗ попереджає, що світ на межі нової фази пандемії та карантину може повернутися до Росії, якщо люди не дотримуються правил поведінки.



Ми вирішили поговорити з читачами про проблеми дистанційного навчання та поділитися думками батьків, які мали вчитися поєднувати його з дистанційною роботою.

Формат дистанційного навчання, який практикувався в школах в період суворого карантину, не влаштував всіх дітей і їхніх батьків. Для підтримки сприятливої атмосфери в сім'ї в таких умовах не було просто.



«Для дітей та батьків» Якість даної форми освіти на нулі, якщо тільки батьки не викладачі. А батьки, які мали навчити дітей протягом 3 місяців, так як вони могли, як вони могли, скаржаться на матір одного з учнів.

Багато батьків мали практично замінити своїх вчителів: «Діти просто відправили листи завдань, вони якось моніторили. Не всі викладачі змогли пояснити нову тему через Zoom. Це був загальний мес. І коли він нарешті закінчився, моя дружина і я дихав зітхання рельєфу. й

29813534

Проблемою була велика кількість різних платформ, які використовуються в навчанні. Основним жахом є те, що завдання даються одночасно на трьох різних платформах: «Uchi.ru», «Yandex.Textbook», «Електронний журнал». І EGD. І деякі уроки Google. Дуже неможливим є те, що в свідомості. Діти – це природна дезінформація. й



Крім того, офтальмологи стверджують, що діти початкового шкільного віку не повинні бути постійно на екранах, норма не більше 15-30 хвилин. Постійне використання гаджетів може викликати проблеми бачення, викликати міопію.

У карантині діти рухаються менше, спілкуються менше з однолітками і витрачають більше часу в приміщенні перед екранами. Якщо ми говоримо про дистанційне навчання як питання, пов'язане з здоров'ям дітей, то все не так зрозуміло.

«Я повинен вибрати своє життя і сплатити рахунки і застави, або я повинен вибрати, щоб мати дитину йти до шостого класу цього року?» попросить Деб Перельман, Нью-Йорк на основі автора Smitten Kitchen Cookbook.



За новими федеральними правилами, діти Деб зможуть відвідувати школу один раз на три тижні в новому шкільному році. І немає грошей на няню для сім'ї з батьком, який втратив свою роботу. "Нехай я кажу тиху частину голосу: в економіці Covid-19 ви тільки допустили дитину або роботу", - сказав Перельман.

На додаток до догляду за дітьми, робочі мами також відчувають додаткові стреси, викликані підвищеним ризиком пожежі. У нещодавно подано позов, резидент Сан-Дієго Дрісана Ріос стверджує, що її колишній роботодавець погасив її, оскільки діти, що виникли під час роботи.



Згідно з босами Ріоса, діти " можуть чути на ділові дзвінки з клієнтами", - це "непрофесійний". Незабаром після того, як жінка пожежилася, і компанія вказувала негативний вплив пандемії на її дохід.

У школах про майбутній шкільний рік є різні чутки. За словами одного звіту, викладачі розповіли про підготовку до дистанційного навчання. З іншого боку, класи будуть розділені на два зсуви, щоб замість 36 студентів в класі, 18 студентів беруть участь у першому зрушенні, а ще 18 в другому.

Р

Але де ми отримуємо стільки вчителів? Першим є те, що другий варіант викликає можливість батьків повністю відвідувати роботу. Тому варто задуматися зараз.



GettyImages додає в обіг журналістів, які дивляться на нові навчальні умови, введені в китайських школах після зменшення карантину.

Estudiantes vuelven a clases en wuhan, lugar donde gonzó el коронавірус. Фото @CNNChile pic.twitter.com/sm6kSqybtY

— Освалдо Марченко М. (@marchenojob) 6 травня 2020 р.



Що вони побачили трохи страшно. Так, приміщення дезінфікують чотири рази на добу, і самі студенти надходять в класну кімнату, зберігаючи відстань одного метра.



Поза «Ложки» Перед тим як вони дозволяють дітям в офіс, вони приймають їх температуру і дадуть їм ручний санітарний засіб. Всі студенти сидять один раз на окремому столі. І деякі школи навіть мають прозорі пластикові щити, які нібито запобігають поширенню коронавірусу. Такі заходи можуть добре чекати школярів в інших країнах, включаючи Росію.

Оптимісти називають онлайн сервісами майбутнього освіти. Вони кажуть, що дистанційне навчання дає більше свободи, заощаджує час і гроші. Але не всі інтелігенції поділяють цей вид.



«Для лушпиння для дистанційної освіти світ рухається до того, що діти багатих батьків мають якісну традиційну освіту, і всі інші будуть стандартизовані віртуальні сурогати. Дистанційне навчання – згортання освіти. Професор італійської літератури Університету Калабрії Нечіо Ордин в відеозв'язку, розміщеному на сайті іспанської видання Ель Пайс.

«Навіть так багато невизначеностей, я впевнений, що контакт з студентами в класі є єдиною, що дає істинне значення для освіти, і навіть до життя вчителя. Я навчаюся протягом 30 років, але я не можу уявити, що заняття, іспити або тести через холодний екран, Ордин додає.

Відомий російський вчитель Шальва Амонашвілі погоджується з ним: «Селф-ізоляція нас головоломила». Неважливо, що комфортний будинок ми живемо, важко заблокувати навіть в хору. Ми використовуємо для зустрічі людей, гоління рук, голодування, пошуку в очах, розмови. Без нього життя неможливе. І якщо після того, як все це ми повинні обходити один одному, щоб не ловити щось, це буде деякі види життя собак.

Як кажуть, чекати і побачити. Соціально-пізнавальні наслідки онлайн-освіти ще не вивчені. Ми не можемо, як правило, спираючись на досвід наших предків. Життя – це виклик і ми повинні його зіткнутися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное