Які жінки потрібно знати про делікатний пристрій чоловічої психіки за карпачевою

Що потрібно краще зрозуміти чоловіка? Тільки здається, що хлопці прямі і передбачувані, насправді, у всіх диках. Так, життя і статус завжди залишають свій знак, але ніхто не скасував тонку природу. Ви можете пошкодити і пошкодити. Цікаво. Психологіяй



Редакція "Сайт" Я збираю деякі поради, як зробити життя простіше для вас і вашого чоловіка. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ось список характеристик чоловіків, які допоможуть нам зрозуміти краще. І допомогло нам пост психолога Дмитра Карпачева.

Чоловічий мозок розташовується так, щоб він був важко концентрувати на декількох предметах одночасно. Наприклад, моя дружина може легко приготувати щось, дивитися серіал і відразу дивитися відео на своєму телефоні про рецепт. Це те, що мій голова вибухнув. Я маю на увазі, якщо ваш чоловік зробив щось, він напевно прогадує ваші слова і пам'ятає нічого.



Тож не відволікайте його від чогось важливого. До того, як він закінчиться, а потім доставить інформацію. До речі, це звичаю чоловіків, щоб дати моносилі "Так," "добрий," і "підход". Недолік слів також є нашою темою. І це набагато краще, ніж людина йде про все в світі без зупинки.

Немає точки. Серед нас, альтанки дуже рідкісні, ніхто не може прочитати думки. Краще сказати все прямо, це нормально і це дає передбачуваний ефектй Втілення вашого чоловіка може навіть гнів, тому що він далеко від розуміння того, що він повинен робити.



Важливо послухати свого партнера до кінця, навіть якщо ви вже розумієте все. Чоловіки приймають, що поважають. Не переймайте або перейміть розмову з кимось іншим. Ваш чоловік повинен розуміти, що ви чуєте і слухайте його. «Списання» в цьому випадку не «списання. й

Людина може здатися грубо і жорстоко, якщо тільки тому він говорить безпосередньо і ненависно. Що робити. більшістьТому, на їх думку, це призводить до швидше результатів. Вони відразу надають всю логіку, яка потрапляє до дуже простих фраз і поведінки.



Коли ви хочете, щоб зрозуміти вашу ідею, висловіть її в розмові і спробувати використовувати однакову примітивну логіку. Це буде як жарт: купити хліб, і якщо ви бачите яйця, взяти десятки. Так замість одного листочка хліба ви отримаєте десять. Вони кажуть, «Купити один лист білого хліба і десятки яєць». В іншому випадку вони зателефонують і уточнять.

Чоловіки важко висловити свої емоції. Ми раді, хто несе відповідальність за все, що відбувається з нами та близькими. Так суворість і товста шкіра. Не варто вимагати від чоловіка, який він дасть вам компліменти - він буде робити це самостійно, просто дасть скуштувати. В іншому випадку це може почати божезувати.



Неважливо, як відлякування своєї бороди, він любить бути хваліфікованим. Покажіть, що він лицар тобі. Потім компліменти і квіти. Але давати йому поради не варто, він значно знецінює його і буде викликати ненадійність. Краще сказати це делікатно або коли він просить.

У нас є пара нюансів, які потрібно приймати, розуміти і, звичайно, прощення.

  1. Чоловік повинен запитати про все. Якщо ви не скажете, це важко для вас, щоб надіяти домашнім життям, він думає, що це легко.
  2. Ви не повинні грати в “Я відданий” з чоловіком. Пам'ятаєте точку «хортів». Якщо він занурився, покажіть мені, де і чому ви не повинні зробити це більше. В іншому випадку ви думаєте, що світова конспірація заварюється проти нього.



  3. Не критикуйте свого чоловіка в суспільстві. Подарує свою гідність і честь. Ви можете говорити про нього вдома. В розділі "логічна" ви можете допомогти вам.
  4. Чоловіки люблять упаковувати, вони мають власний, не завжди зрозумілий фетиш. Футбол там, риболовля та інші розваги. Не позбавляйте його такої можливості.



  5. Для найбільшої частини чоловіка краще всього виділити деталі. Тому новий зачіска не можна помітити відразу. Відразу боротися з ним з фразою: «І я зрізаю своє волосся, подивіться, наскільки чудово це» і нехай спокійно згасати. В цілому, він дійсно неуважний.


від

Ми любимо вас дівчатам дуже, дуже багато! Для того, щоб зробити це багато речей, які ми ніколи не зробимо. Але ми також маємо функції, які ви не можете зробити без. Нехай ми приймаємо один одного, як ми і знаходимо гармонію. Це найбільш захоплююча гра, яка може бути в житті!

Ми бажаємо вам гарного настрою і сподіваємося на те, як ви відчуваєте. Психологіяй Пропонуємо Вам ознайомитися з цим посиланням. Поговоримо про те, як зрозуміти, що у відносинах ви хочете постраждати. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное