Посипати безкоштовні жінки

Впевнений спосіб до серця жінки, щоб сказати компліменти частіше. Як ви знаєте, жінки люблять вуха і чоловіки не повинні забувати про це. Кожен може навчитися казати компліменти рідною мовою. Ситуація досить відрізняється англійською мовою, в якому одне слово в іншому контексті може мати різні значення. Тому, особливо для реальних чоловіків, редакційна колегія сайту була Порівняльний список для жінки англійською мовоюй



Відповіді діляться на два типи: успішний і невдалий. Успіх залежить від настрою дівчини, ситуації, людини, яка говорить, і навіть розташування планети або часу доби. Не тільки ви повинні сказати правильні слова, ви повинні мати можливість сказати їх.

р.

По-перше, ви повинні бути впевненими. Довірте мене, дівчина відразу відчує вашу небезпеку. Пам'ятайте, що ви не маєте права зробити помилку. Жінки оцінять ці якості у чоловіків. По-друге, говорити чесно. Навіть найбільш банальні слова можуть доторкнутися до чуттєвого серця жінки, якщо вони сповіщали. Іншими словами, щирість полягає в тому, що трохи вогонь, що підсвічує полум'я любові.



Також, не переборщити його з виразом насолоди, інакше вся ідея з компліментом буде виглядати підробкою. Для того, щоб оволодіти цим образотворчим мистецтвом, необхідно мати досвід. Тож відчуйте безкоштовно, спробуйте сказати компліменти, робіть це щиро і з впевненістю. Це невеликий посібник користувача. Нижче ви знайдете список компліментів англійською мовою.

Ви можете сказати кожній дівчини
  1. Ви красиві, ви красива.
  2. Ви добре дивитесь і ви добре дивитесь.
  3. Ви дивитесь чудово, ви чудово дивитесь.
  4. Ви дивитесь пишно, ви чудово дивитесь.
  5. Ви дивитеся надбанням - ви чудово дивитесь.
  6. Ви красиві, ви красива.
  7. Тексти пісень, а це означає: Я ніколи не бачив вас настільки яскраво - Я ніколи не бачив вас настільки яскраво
  8. Я ніколи не бачив вас настільки чудовий - я ніколи не бачив вас настільки ефектним
  9. Ви шукаєте гарну красу.
  10. Для Вас є спеціальні пропозиції.
  11. Ви сліпу мене, ви засліпили мене.
  12. Ви красива дівчина, ви красива дівчина.
  13. У вас є вишуканий смак.
  14. Ви прогріваєте серце, ви прогріваєте серце.
  15. Зроби мене щасливими, ви зробите мене щасливими.
  16. Ви весело бути з - ви весело, щоб бути з.
  17. У вас є дивовижне почуття гумору.
  18. Я люблю свій стиль, я люблю свій стиль.
  19. Я люблю ваші принадні очі - я люблю ваші спокусливі очі
  20. Ви прогуляєтеся витончено, ви прогуляєте красиво.
  21. Це зачіска просто прямо для вас.
  22. Посмішка Стати вас - Посмішка Стати вас
  23. Ви завжди одягнені в кращих за смаком.
  24. Ваш смак в одязі бездоганний – Ваш смак в одязі
  25. Ви отримали хороший голос.
  26. У вас є прекрасний голос, у вас є гарний голос.
  27. У вас є чарівна фігура - У вас є красива фігура (замовлення не завжди безпечне сказати)
  28. Ви завжди одягнені за останніми модами
  29. Ви виглядаєте як a ... (симпатичний квітка, веселка після дощу, схід сонця, краплі води в степу, ранкова лілія, промен світла, занурення вітру, сонце, зірка, ковтання, персик, соковита скибочка апельсина, красива фея) - Вам подобається ... ( красива квітка, веселка після дощу, схід сонця, краплі води в степу, ранкова лілія, промен світла, веселий вітер, сонце, зірка, вихровий, персик, соковитий апельсиновий скибочка, красива фея).
  30. Ви можете самі зателефонувати одержувачу.




Відповіді, які можна сказати при зустрічі дівчини
  1. Ви були дивовижні, ви були дивовижні.
  2. Ви так приємні, ви так приємні.
  3. Ваша посмішка приваблива – у вас є приваблива посмішка
  4. Це дуже гарна сукня - це плаття чудово
  5. Ви так розумні!
  6. Це задоволення для вас. - Ніцца поговорити з вами.
  7. Ви легко спілкуєтеся - легко спілкуватися
  8. Виглядає, якби короткі спідниці були розроблені спеціально для вас - Короткі спідниці призначені особливо для вас


р.

Небезпечні компліменти Ви дуже красиво. - Ви дуже красиво. Цей комплімент використовується тільки у зв'язку з жіночим сексом, не існує виняток.

Я хочу зустріти вас найближчим часом - Я хочу зустрітися з найближчим часом. Не зрозуміло, що якщо ви не зустрілися з дівчиною рано чи дружиною та двома дітьми.

До ангелів також використовують підпілля? - Ангели використовують підвіску, теж? Це занадто багато компліменту. Такі компліменти сприймаються дівчатами як недолік уяви.

"Жінки повинні бути хутряні бачити вашу красу" Жінки повинні бути хутрими, бачити вашу красу. Цей комплімент досить відвертий і досить агресивний. Ви повинні правильно сказати слова.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! - Ви спекотні! Занадто відкрите захоплення може гасити дівчину і покласти вас в незручну ситуацію.

Ви обов'язково спекотна група Ви обов'язково найгарячіша людина у вашій групі. Жінки часто порівнювати себе іншим жінкам. Але це означає, що ви оцінюєте і порівнює його іншим. Не всі дівчата приймають цей комплімент вигідно.

Скажіть мені, ви модель? до Вибачте мене, ти модель? Це один з найбільш поширених фраз.



До речі, якщо ви скажете компліменти англійською мовою, ви будете мати невелику перевагу: невдалі спроби можна розбити на ігноруванні мови. Але краще дізнатися ці стандартні фрази і відчувати себе впевнено. Розробити себе, свою англійську і можливість спілкуватися з протилежною сексом. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное