Від чоловіка, який раптом захотів дитину, потрібно бігти

Це тема. Один друг молодої жінки сказав, що якщо чоловік говорив про дитину, то ми повинні подумати про те, як побудувати подальші відносини з цим чоловіком. Так ми думали, що логічне підключення? Маул, Я не хочу мати дитину.Що говорить леді. Очікується, мед, не приводить до коней.

р.

У нас є когнітивний диссонанс, тому ми маємо пояснючу команду в студії. З тих пір, коли людина лобіювання для дітей приховати від нього? Що не танцювати і чим весело? Огей, говорить леді, я збираюся пояснити його легко. Добре, редакційна колегія. "Сайт" УВАГА!

Я не хочу, щоб мати справу з дитиною «Якщо є найменше сумніву, то не варто забувати». Тому що людина тільки красиво виглядає в голові. Він вважає, що дитина є досить вирощеним хлопчиком, з яким можна піти на футбол, і на консолі, щоб потрапити в той же футбол. І це малюк на власній, дав йому десять пряжок там один раз на тиждень і він щасливий над дахом.



Чи вважає він, що дитина, якщо дитина, то один раз на день він посміхався там, дав йому максимальну пляшку молока (до речі, він не замислюється про те, де ця пляшка буде зійде від), протерти п'ять хвилин на спині і це – дитина щаслива, спить і посміхається. Все інше не вписується в його розумі.

Коли дитина молодий, він потребує 24 годин уваги. Потім візьміть їх в сад, щоб школа, з уроками, можливо, допомогти. І це не десять доларів, це набагато більше. Але в голові чоловіка живе відмінна студентка: його мама допоможе принести сумку, мити посуд, присосок, жарт і навіть принести диплом з Олімпійських ігор.



Звісно, що це не означає, що кожен. Але більшість чоловіків мають дійсно погану ідею того, що дитина і скільки ресурсів вона вимагає. Нехай люди дійсно усвідомлюють, що життя зараз змінюється назавжди, не за перші два роки, до тих пір, поки кабачка дізнається прогулянку на самому горщику.

Це велика картина в нашій країні. Серед чоловіків, особливо необов'язково заважати в процесі росту і виховання. Вони отримують більше і більше крему. І якщо вони мають терпіння чекати, щоб малюк трохи виростити. Поцілунки, чоловіки, які зіткнулися з реальним станом речей, завжди кладуть їх на мертвий кінець.



А тепер можна забувати про те, як правильно спати і відпочивати. Тепер потрібно вирізати витрати і переадресувати їх до дитини. Ви можете скористатися дружиною, яка не зносила макіяж на дні, тому що вона не встигла. І її спокусливий організм перед вагітністю раптом втратив свої спокусливі форми.

В цілому, вся ця людина дискурований і сердитися, бо він уявляв одну річ, але отримав зовсім інший. Так він прогулявся в повному прострації і він думає, як я можу отримати пекло тут? Важко виходить, що він страшний кар'єр, який потрібно пройти через запущену кімнату в машині, що його батьки мають картоплю (хоча він уникав його в будь-який спосіб до).

р.

Статистика показує, що більшість розлучення відбуваються в перший рік після шлюбу і народження дитини. В результаті - з дитиною, переважно одна жінка залишається. Незалежно від того, скільки людина манить себе в грудях, перспективних завжди бути поруч, потрібно бути готовим до того, що доля маленької людини буде лежати цілком на плечі.

Можна спиратися на допомогу чоловіка, але краще не розраховувати на неї. Просто тому, що людина не дійсно розуміє всі можливі труднощі. Швидко евфорія. Тому жінка повинна вирішити себе - якщо вона може впоратися самостійно, то можна вагітнати. Але якщо це просто змія чоловіка, краще подумати про все знову.

доб.

Ось чому я говорю, що коли ці розмови починаються, це простіше тримати дистанцію від хлопця, як це. Як мінімум переконатися, що його наміри серйозні. Але якщо виникають сумніви, краще не починати. І без дітей, які відносини це? Якщо ви не позбавлені дітей, рано чи пізно питання дітей буде актуальним. й

З редакції. Ми не можемо сказати, що абсолютно немає причин в аргументах леді, але все дійсно так погано? Обов'язково писати в коментарях, які ви думаєте про це, і в той же час поділитися спостереженнями про те, як чоловіки насправді поводяться. Коли дитина з'являється в сім'їй



Ви можете чистити його і сказати, Я не хочу мати дитину.й Так, без нашої допомоги, це може бути дуже важко. Дізнайтеся більше про те, як стати батьком ваших дітей. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное