Відверті забуті, варять картопляні котлети в пост від Ольги Матвії

Не всі швидко! Але моя сім'я і я вирішив спробувати. Крім того, з такими рецептами, як Ольга Матвей, можна також відмовитися від м'яса. Я зробив це вчора. каструлі з грибами відповідно до її рецепту і майже пожовтий її язик. Дуже смачний!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки фаршировані Картопляні котлети, які краще за м'ясо. Насолоджуйтеся вегетаріанцями та м’ясом!



Картопляні котлети з грибами Склад
  • 6 варена картопля
  • 200 г маринованих грибів
  • 1 яйце
  • 100г сир
  • 30г вершкове масло
  • 3 ст.л. борошна
  • 30г кріп
  • 3-4 ст.л. сималіна


Підготовка
  1. Картопля попередньо змащена в солоній воді. Зробіть охолоджену картоплю пюре.



  2. В пюре додайте яйце, вершкове масло і тертий сир. Добре промийте, потім додайте борошно і дрібно нарізану зелень. Поміряйте його на однорідність. Тісто повинна бути в'язким і м'яким.



  3. Мариновані гриби нарізають невеликими скибочками. Покладіть трохи манкі на робочу поверхню. Покласти столову ложку картопляного тіста на ньому і дати тісто форму плоского хліба. В середині тістечок викладають гриби, а потім утворюють ріжучий, акуратно приколюємо. Картопляне пюрей





  4. Змішайте котлети в омоліні. Ви можете використовувати борошно замість манки. Також можна випікати в паніровці. За таким же принципом утворюють котлети з решти тесту. р.



  5. Нагрійте котлет у сковороді, нагріта рослинною олією. За 5-6 хвилин на кожну сторону. Нагрів до золота. р.



  6. Саме це, котлети. Чистий Готовий. Бон придаток!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Всі її рецепти випускають перший раз і hurrah!

https://www.youtube.com/watch? v=sANDgkP5RwA

Редакційна колегія Також я пропоную дізнатися, як приготувати ароматні та серцеві баклажани котлети. Ці котлети чудово поєднуються з пюре і томатним салатом!



Я люблю картопля в будь-якій формі. Я використовую, щоб думати нічого краще, ніж сметана. Вимкнено до їжі! І це картопля. Грибний млин А сир з Оленки Мавей. Я додав трохи до рецепта з обсмаженою цибулею. Краще смаки.

Подаємо до столу зі сметаною і сорочками. Я дуже рекомендую, щоб приготувати, ваш будинок обов'язково оцінить ваші зусилля!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное