Чому дорослі не повинні бути захоплені власними думками і відмовами для Them

Як жити в житті. Якщо вони люблять щось інше, головне - вигнути свою лінію. Особливо це використовується мамами синів, які вважають його обов'язковим, щоб з'їсти мозок молодого і недосвідченого дочка-в-право. Настає час, коли потрібно зібрати камені. І інші думають, Як навчитися прощатий



Редакція "Сайт" Я маю щось сказати про це. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Але все в порядку. Як кажуть, в першій особі.

Я спробував маррі П'є ще одну дівчину, але він все ще вірить про свою Тоню. Сайс, так, Sveta хороша, але якщо Tona не потребує мене, то чому б світло потрібно мені? Ні, мама, я не хочу всіх, але Tony. Я сидів там, що старий фольга я. Чому ви заважали в житті?

Моя сина змінила багато. Я не залишила будинок на той час, я був просто блювотою для їжі. Він закрив себе і втратив інтерес до життя. Помилуватися своїми друзями, щоб піти на природу, вона стала ще гіршою. Він пішов з усього дня, п'є. Це так. хлопчики я



Ось ми йдемо. Все, що Tone обіцяє перетворити своє життя в пеклі, вона отримала. Petya повністю непристойна, подразнена. Ви можете бути іржі, ви кинути свою роботу. Ісус! З жахом я побачила своє життя Рік пішов, як це, Tony дав мені ніякої позики, щоб подивитися її.

2759040

У мене є будь-яка надія після того, як я вийшов з дому. Я пам'ятаю, як я був, коли П'я прийшов і сказав, що Тоня покинути його. Не пропустіть нічого. І тепер я так соромлюся! Я не знаю, якщо дівчина пробачить мене. Я хочу, щоб я знайшов її рано!

Знаючи свого батька, він не мріяв, ні дух, де його дочка. Ти сірий, ти відірвав від нього. У будь-який час вона пішла, навіть приватний детектив був найнятий, щоб знайти Tonya і тут, нарешті, адреса в руці. Вступ до УжгородЯ вирізати всі краватки тут. Я не сказав нічого, щоб зробити, я просто отримав на поїзді і пішов на її місце.



На дверцятах квартири зупинилися, їсти таблетку вірола, тому серце було товщення. Я молився Богу, що Тоня буде самотньою. Я хотів би поговорити з нею, щоб апологізувати. Чому болить бідна дівчинка? Чому не сподобалося? Тире Тоня не відразу розуміла, що перед нею. Вона, нарешті, сказала: "Ви?" Я попросив вас приїхати.

Вона дасть мені йти, приймала мене на кухні, кладуть на чай. З сухими губами я очолився її і сказав її, що якщо вона не була самотньою... «Я маю Григорію». Тільки тепер він гасить. Я кинувся в сльози. Що робити зараз? У мене немає ідеї.



Я почула дитину в кімнаті, серце зламало. Будь-який шанс отримати Тоню назад був втрачений. Вона повернулася до кухні з дитиною і сказав йому: «Діє, Гришенка, зустрічаю мене». Це ваш бабуся, Анжела Леонідівна. Мої очі темні.

Я ніколи не відчував себе таким страшним почуттям сорому в житті. Моя бідна дівчина! Я келент перед Тоня і побачила її, щоб пробачити мене. Я запитав, чому вона не сказала, що вона була вагітна, бо вона змінила багато. Тоня відповіла, що я все ж побачила її, і вона хотіла підняти дитину в любові.

Р

Ми вже давно спілкувалися, я побачила її, щоб повернутися, пообіцяв зробити все, щоб зробити її некомфортним. І Petya пропускає її так багато. Доброго дня! На жаль, вона відчувала себе шкода для мене, обіцяє думати. Я знаю, що вона пробачила мене перед, але вона втратила впевненість у собі. Я тепер променю, що я змінив мій розум. й

Ми рідко думаємо про те, що бажаємо щастя одному, ви не можете вводити в рамки іншого. Ви ніколи не будете щасливі в чужому домі. Довірте своїх близьких і дайте їм довіру. Будь-які помилки можуть бути проповідними. Щастя так крихкі і просто Зніміть його. Чи зможемо побудувати його знову?

р.

На тему Як навчитися прощатиНа жаль, наука не є. Все йде від серця. Це важливо, як вони кажуть, не торкнувшись на старті, але ви ніколи не знаєте, де ви будете струнчати. Ми бажаємо Вам гарного настрою і пропонуємо ще одне посилання, де основний характер знову виступає мама. Обов'язково писати про ваші враження в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное