Хати з СРСР, які повинні бути рішучо ліквідовані

Для обіду бабуся обов'язково зварить три страви, а з основною вона попросить їсти шматочк свіжого хліба. І мій мама не пропустиме можливості подарувати мені коробку цукерок, якщо вона знав, що я збираюся до лікаря. «Жива Марія Петровна, вона буде спокійною», - пров. Ма. Що не так з цими маленькими проханнями? Але все частіше. звичок Моя сім'я і друзі, здавалося б, це реплік минулого. Ви знаєте, що?



Все про масову культуру минулого, яка все ще йде на підбори присутніх. Оскільки тема не втрачає свою актуальність, редакційна колегія "Сайт" для вас Підбір 10 звичок прямо з СРСРй На жаль, багато радянських звичок втратили своє значення. Тому ми рекомендуємо позбутися від них якомога швидше.

Хати поведінки з СРСР Купівля товарів для майбутнього

Не дивно, що в період нестачі їжі Моя бабуся і бабуся купують для майбутнього.й «Це краще купити зараз, інакше це не може бути пізніше», – звучав логічні фрази в кожній радянській родині. Але якщо це було виправдано, то тепер він не має сенсу. Зберігаючі полки – це хутряні вироби з внутрішньої та імпортної продукції. Тому не варто заповнювати кухонні шафи з десятками пакетів круп, борошна і цукру.

Трьохкурсний обід

Проживання на строгому графіку, радянські народи ратують відповідно. Час для закусок був рідкісним, тому на обід ви повинні їсти серце. Салат, суп, повний другий і бунг з компотою. обідній часй Звичайно, не було хліба. Не дивно, що після такої щільної їжі люди просто переїдають. І це не найкращий спосіб відчути. На сьогоднішній день досить смачні страви. Грамотний баланс білків, жирів і вуглеводів є запорукою успіху будь-якої дієти.

Старий одяг для будинку

Старі штани і сорочка явно не підходять для поїздки в місто, але для дому - дуже же! Це принцип, який був створений. Кошикй Такий одяг був сором'язливим, щоб відкинути, щоб вони були зношені в домашніх умовах. А якщо вона була занадто багато, вона переїхала до дачі. Чи не так знайомі? У сучасному світі можна було порізати старий одяг для переробки. Крім того, речі в хорошому стані можна надати благодійності. Добре, в домашніх умовах набагато приємніше ходити в щось освіжнє і нове.

Капітальний ремонт

Ремонт СРСР Це може зайняти роки. Не потрібно для шпалер, потім мода пропущена, потім щось інше. У той час як один номер був реконструйований, наступний повинен бути виконаний. І так далі. Тепер ви можете придбати настінне та підлогове покриття за будь-який смак, і нічого не сказати про незліченну кількість меблів та інших речей. Але з яких причин, іноді ремонт ми почали перетягувати на роки.

Бребе як подяку

Попередньо поїздка до лікаря або адвоката не була без додаткової оплати. лацінай Зокрема, були рубцеві вироби. Це як люди будують відносини між собою і покращують зв'язки відповідно. Але все ще потрібно? Всі держслужбовці отримують зарплату. Вирішення проблем є їх робота. А якщо ви маєте справу з приватними фірмами, то ви платите за все самостійно, перевірте. Таке звичаття не призводить до будь-якого доброго, але тільки створює ілюзію міцних відносин між людьми.

Несолідована консультація

Коли особисте життя, а потім стає частиною громадськості, без порад інших людей не обійтися. Але ця звичая дуже неприємна і неправильна. Навіть якщо ви бачите, що щось неправильно в житті вашого друга, це тільки вашу суб'єктивну думку. Не дайте поради. Право і лівий, якщо це не потрібно. Така поведінка може бути тільки підміною відносин з іншими людьми.

Любов "Люби" У період важкого дефіциту багато речей просто не можна придбати. І це не просто про продукти. Так часто люди Вони взяли предмети з роботи.й Наприклад, ви можете легко привезти домашній столик з заводу, якщо це було з бізнесу. Це те ж саме в наш час. Ви бачите, захопити пару ручок, паперу або файлів з офісу, хоча ви можете легко купити його з магазину. Парадокс

Палкий для зберігання речей

Інша звичая, яка поширилася в наше сучасне життя. У мене є сумочка. І для деяких людей, пантри все ще заповнені різними шматками тканини, гудзиками, пустими скляними баночками та іншими начинками. Якщо ви визнаєте себе, Час позбутися від зайвих речей.й Мінімалізм – сила водіння сучасності. Чому є щось в будинку, що ніхто не буде використовуватися?

Бартерна система відносин

«Чи можу ви допомогти мені рухатися мої речі, будь ласка? Ось чому ми розглянемо пізніше! - типова ситуація на радянський період. Це було простіше, щоб люди просити допомогу навіть незнайомцям, ніж найняти спеціальні працівники для цього. По-перше, це буде дешевше, або зовсім безкоштовно. По-друге, це може об’єднатися і будувати відносини. Не вірно ведеться. На жаль, Бартер Створює ілюзію хороших відносин.

Надія для майбутнього

«Ми обов’язково живемо» – як часто ви можете почути таку фразу від рідних або просто знайомих. Яким чином люди все ще переконані, що Найкращий час прийде в будь-який день.Але не прямо зараз. І просто чекаю на це. Але в коли-небудь мінливому сучасному світі, це незрівняно, щоб сидіти ще, сподіваючись, що цукерки, просування на роботі, або що дуже найкращий час буде падіння з неба. Ви повинні жити тут і зараз, працюючи над собою щодня, а потім ви досягнете успіху.

Поведінкові звички Ми не завжди розуміємо людей. І особливо розчаровує, якщо хтось намагається нагадати нам своє бачення конкретної ситуації, життя або світу в цілому. У цьому випадку вам просто потрібно натиснути на людину, яка відрізняється вашими думками. І якщо це стосується вашої сім'ї і друзів, ви завжди можете поділитися досвідом з старшим поколінням. Хто знає, можливо, ваші батьки будуть дуже любити. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное