Торт йогурт з абрикосами за рецептом Ольги Шоббутинської

Учора я купила абрикоси на ринку, і вони настільки кислі, що я не хочу їсти їх на всіх. Але випікання просто правильно. «Що хочу спробувати йогуртовий торт, рецепт якого я шукав на кулінарному каналі Ольги Shobutinskaya!» – Я сказав і почав готувати.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, ідеальним грамом. пердят з абрикосами. Я пишу статтю і я насолоджуюсь цим тортом. Як ніжний і ароматний його – не допускати слів!

3610Р. 4200Р.

Йогурт Пирі Інгредієнти
  • цукор 220 г
  • 120г вершкове масло
  • 2 яйця
  • 300г борошна
  • 200мл йогурт
  • 8г ванільний цукор
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 0,5 ч.л. соди
  • 8 абрикоси
  • щіпка


р.

Підготовка
  1. Промийте абрикоси, висушіть їх, виріжте їх навпіл.



  2. Ударуйте суміш розм'якшеного вершкового масла з цукром і ванільним цукром. Маса повинна бути яскравою і стати пишною.



  3. Додайте одне яйце до цукрового масла. Збийте протягом 2 хвилин після кожного яйця. Залийте йогурт і перемішайте знову.



  4. У окремій ємності з'єднайте борошно з щіпкою солі, соди і розпушувача, перемішайте. Додайте сухі інгредієнти до тесту через сито. Стирайте все ложкою до однорідності.



  5. Покрийте форму випікання з пергаментним папером, а потім залийте тісто, рівномірно розподіливши її по всій поверхні форми. Зверху викладають половинки абрикосу, злегка притискаючи їх в тісто.



  6. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40-45 хвилин до готовності. Перевірити готовність до зубної палички або будь-якої іншої дерев'яної палички.



  7. Це, аромат Йогурт готовий. Бон придаток!





І познайомитись з процесом приготування більш докладно, дивіться відео з Ольги Shobutinskaya. Ця випічка - це просто пам'ятка!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Також для всіх любителів домашніх делікатесів я пропоную дізнатися, як зробити морозиво з вершків і абрикосів без морозива. Гарний, смачний і без барвників - це те, що натуральний морозиво повинен бути!



Цей йогурт абрикос Справжній вибір для затишного сніданку. Цей торт стане чудовим доповненням до чаю або кави. Якщо немає йогурту, можна замінити його кефіром. Дуже смачно.

До речі, вже з'їсти торт, вранці запекли другий. Я вже написав рецепт у моїй кулінарній книзі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное