Що, якщо моя дружина пішла на роботу і перебування за кордоном?

Щоб годувати свою сім'ю, іноді ви повинні піти далеко від рідних місць – де ви можете заробити хороші гроші. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але це може бути? доля?

Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу поділитися з читачами цікавим сюжетом, який виловив наше око. Ця ситуація є чітким прикладом того, як події можуть розвиватися, коли чоловік і дружина змушені жити в різних країнах через обставини. Чи можна врятувати шлюб? І як захистити себе від косих поглядів інших?

755130р.

Сім'я на дистанції Петра і Світлани проживала всім іншим. Великий будинок, кожен на роботі, два діти. Але коли його дружину впало, не було грошей. І старша людина повинна піти в коледж незабаром. Де можна знайти роботу в с.? Свєта мала йти на роботу за кордоном. По-перше до Чехії, потім до Італії, а пізніше до Німеччини.

р.

Займав 10 років для роботи і переміщення. Діти виросли, навчилися і почали заробляти свої власні життя. Петро все ж працював у своїй попередній роботі і заробив добре. Але Світлана не поспішала повертатися.

Петро жив у великому будинку. Діти не прийшли часто, і дружина не була видно на всіх. Повернулися за Петром. І були ті, хто відчував себе Поки він не міг годувати сім'ї, і нехай дружині йти так далеко.



Тим не менш, майже кожен був впевнений, що бриск Світлана, ймовірно, знайшов іноземний князь і живе хорусично десь в Європі. Чому вона повернулася до дикого? Діти розуміють. І сам П'яти не дитина тривалий час, він не зникне.

Петро знав про ці розмови. Він вже складний для нього, щоб впоратися з складними думками, і нескінченний кішак далі притискав на нього, зробив своє життя нестерпним. Зберіглися лише домашні догляди та роботи.



Говорячи на телефоні з дружиною, він завжди просить повертатися, тому що тепер у них досить грошей, і в великому будинку він втомився від життя. З якоїсь причини Світлана відходить від прямої відповіді кожен раз. Упродовж 10 років вона ніколи не прийшла додому.

«У віці технології всі спілкуються в Інтернеті. Чому витрачати гроші на подорож, якщо в день або два я повинен повернутися в Європу?



Для багатьох років телефон і інтернет залишили останнє посилання на пару. Але ці ж технології стикалися з ними. шлюбй Сусід Марина, відкривши шарм соціальних мереж, незабаром походив на сторінку Світлани.

Новини, що Svetka дійсно одружився в далекій Німеччині, обговорили все село. На цій інформації прийшов до Петра. Він спійманий життєздатність на себе, але не пробувався. Світлана нарешті називається.

«Так, я не одружився, що вони говорять?» Як я можу зрадити дітей і ти? Просто поставте статус, який «збереш», але щось неправильне, ймовірно, натискається. Я маю на увазі нашу шлюб. Не турбуйтеся або послухайте стипендії. Я збираюся додому 3 тижні. Я збираюся назавжди, мій дружина сказав.



Про те, що Петро був щасливим, щоб сказати нічого. Він навіть почав сміятися на неспокійних сусідах.

Він прийшов до того, що чоловік сам почав сторінку в Інтернеті і написав, що він був одружений. І я дізнався, як і сама Марина говорить всім, що «Петер має коханку, але не зізнається». Звісно, Светкін не хоче втратити гроші. й



Ті сусіди. Вони повинні знати все, вони цікавляться. Вони почать щось, вчиться чогось, і решта невагомі і розповідають всім, хто забирає ці нещільності за значенням обличчя. О, Світлана буде тут найближчим часом. Подивитись на обличчя Маринкіна.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное