Як приготувати господиню післявоєнного часу

Як зробити домашню начинку від простих продуктів, які були мегатистичними і без хімічних речовин, я дізнався від мого бабуся. Цей рецепт від 1948, за ним. морозиво післявоєнні господині.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, рецептом. побутовий герметикй Дуже смачний, ніж який продається в магазині. Неможливим є розбити!





Як зробити домашньою начинкою Інгредієнти
  • 125 мл молока
  • 100г цукру
  • 300г вершки (33% жиру)
  • 5г ванілін
  • 3 жовтки


459868р.

Підготовка
  1. Залийте молоко в горщик і відваріть його, потім додайте цукор і ванілін. Подивитись його добре. Нехай молоко і цукор охолоне.
  2. Додайте жовтки до молока. На невеликий вогонь погрійте масу для загущення.
  3. Отримати крем добре. Поступово вводять їх до майбутнього морозива. Поміряйте його на однорідність.
  4. Поставте цукерки в морозильну камеру. Дивитися кожні 60 хвилин до повного замерзання.





Кетч ще один. морозиво Просто два інгредієнти!



інгредієнти
  • 200г крем (33%)
  • 90г конденсований




Підготовка
  1. У зручній ємності збийте вершки до пишної товщини.
  2. У декількох прийомах залити конденсоване молоко в збитий вершки. Збийте його на 5 хвилин.
  3. Поставте морозиво в прес-форми або помістіть в одну ємність, а потім поставте в морозильну камеру на 3-4 години.
  4. Це все, домашній морозиво готовий. Бон привіт!




Також я пропоную, як зробити морозиво з вершків і абрикосів без морозива. Приготуйте його на паличку або поставте в красиві вази у вигляді кульок - ви вирішили!



р.

Тепер ви знаєте, як зробити будинок. кремова начинка і жовтки. Він був, якби він зробив брикети кремового морозива з минулого і відразу зламав його, насолоджуючись прохолодним!

Я дуже рекомендую ці рецепти. Я впевнений, що ваша сім'я оцінить цей морозиво!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное