Як жити з чоловіком, чия мама-взагалі дорожче дружини

Життя з матір'ю Це тест для будь-якої дівчини. І якщо ви повинні жити в будинку вашого мати-в-право і опускати всі її змії, то ситуація може незабаром нагріти до ліміту. По-перше, мати-в-завдяки і дочка-в-завдяки часто зовсім різні люди.



Мій чоловік і я жити в будинку матері. Коли мій молодший сестра назвав і запропонував відвідати мене, я був рада, але спочатку я вирішив запитати дозвіл: після того, як всі інші люди живуть тут, крім мене. Зателефонуйте чоловіка, щоб працювати не зробив нічого. Він відразу відправив мене до моєї матері, вони кажуть, попросити її. Це те, що я боївся, говорить Анастасія.



«Це те, що Зінаїда Іванівна не любить отримувати гостей. Якщо ви не запрошуєте їх. Я пам'ятаю, коли мої батьки з села прийшли відвідати після весілля, мій мама-в-право не знайшов місця для себе. й

«Мами і тато принесли м'ясо, овочі, фрукти... Зінаїда Івановна тільки санк, приймає подарунки. І тоді я звернувся, тому що мої батьки вийшли без попередження. Що це таке? сільськийй «Чи можна попередити чи ні?» – непристойна мама-в-право.

Зінаїда Івановна з села, але вона не запам'ятовує її в будь-який спосіб. Вона ніколи не говорить про її дитинства або її батьків. Сільське походження є табу. й

«Коли вибираючи одяг, мати-в-право прослуховує тільки пораду урбаністичних модниць. Молоко завжди зберігають тільки в порцеляновому молоці, адже «всі культурні люди роблять це». Можливо, якщо я смажена картопля і покласти їх на стіл на сковороді, Зінаїда Івановна мала удар. Тому я не роблю так, щоб врятувати її психічний стан, Настя сміється на білках її матері-завдання.

Р

Чи не ви даєте дзвонити нікому? «Ви не хочете, щоб ви могли зателефонувати і попросити. «Зінаїда Івановна, ви розумієте, якщо Катя йде на мене за годину?» – відразу ж я зроблю бик по роги і відразу ж почую її маму, захопивши її серце на іншому кінці.

«О, чому ви не сказали, що в п'ять днів? Як можна назвати когось з ніде в будинок? Я був тільки про те, щоб піти з сусідом. . . . Вона почув, як Зінаїда Іванівна смородина спробувала приїхати з будь-якої причини відмовити.

Але я вже знайомий з її трюками, і тому я сміливо піти на наступ Зінаїда Івановна, ми не заважаємо ваших планів. Ми будемо сидіти спокійно на кухні, пити чай, подивіться на фото з Катюшинського відпочинку. Я буду купити ваші улюблені торти. «Прийміть, тільки якщо на деякий час», – подарує маму і спадає телефон. Вітаю! Я працюю з мною і поспішаю додому, щоб мати все в часі прибуття Катерини. й



«Увечері мій чоловік приходить від роботи і кидає себе на мене зі скаргами. "Що ви сказали її?" Чому вона зателефонувала мені і лікує? Як довго мій мама переносить вашу антіку? Апологизация, або я помираю за розлучення, кохану руку вказуючи до кімнати моєї матері.

Гаразд, зупинка! Що я можу зробити? Я прокручую через голову весь день, пам'ятаю ранок я варився сніданок, коли я пішов за роботу, коли я повернувся рано. Моя мати-в-праві не змогла, там не було О, так, ми говорили на телефоні один раз.



«Екстримально знайшов: це мене. Мій чоловік наполягав, я повинен йти і Про насй З гарячим чаєм, не менше припущених патологій. Два тепер сидять на дивані, чекаючи мене на вечерю. й

«Зінаїда Івановна щедро гасить мене. Для майбутнього вона настійно консультувала з нею роботу і не вчиняйтесь, якй І частіше за все, щоб познайомитися з матір'ю, щоб захопити інтелект, життєвий досвід і вишукані методи цієї мудрої жінки. й

990 р.

Чи можу я бачити сестру? «Сон Катя звернулася і попередила її, що вона не буде там. Я попросив чоловіка і я відвідати її. Зініда Івановна, так що Бог заборонений, вона знову не згасає. На 33 запитайте про дозвіл на роботу матері? Над краєм. Я не зволожу себе знову, але зібралися в тиші і пішли в будинок сестри. й

Ми добре сіли з Katya, подивилися на фотографії, мали маленький чат. 23:30 Я вже повернувся. Я зустрівся з тигрою. Ну, принаймні, вони не загрожують розлучення, і спасибі.

«Я вирішив пити більше чаю. Просто оселилися на кухні, як тільки мати-в-праві з'явився в улюбленому помаранчевому крихітному пальто. Вимкніть світло і, не дивлячись на мене, вирушайте до спальні без пояснення нічого. Так, це навіть дивний, що я бажав, як підлозі в таких умовах, Анастасія уклала.



Життя з матір'ю - це не гарна ідея. Особливо в разі нашого героїні, коли вони дивляться на світ так по-різному з матір’ю. Це також ставлення чоловіка, який відмовляється від захисту своєї дружини. Чи врятує ваш шлюб від переміщення до окремого будинку? Важко сказати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное