В якому випадку відносини з сестрою можуть безперечно погіршуватися.

Легенда до влади сестриції. Дівчата, які ростуть разом, можуть бути кращими друзями для життя. І один акт може знищити сильний зв'язок назавжди. Що це дійсно виглядає? зрілі?



У свинарзькому банку незвичайних історій життя від редакційного офісу "Сайт" Є чіткий приклад того, що може статися. питанняй Щоб повністю занурити вас в ситуації, ми підготували практично верблювотний інтелект. І в кінці статті ви чекаєте важливих порад про те, як створити стосунки з коханою сестрою.

Моя сестра і я народилася в невеликому місті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Моє ціле дитинство, сповнене води. Я завжди захистив її. Для всіх наших відвертів ми пропустили разом. В короткий час я не маю одного ближнього і ближче до Синни.

2547090 Р

Коли ми виростили, я був першим, щоб залишити наш рідний центр і піти завоювати столицю. У мене був Олег, з яким я закохався. Звісно, я запровадив Олегу до своєї сестри перед кожним іншим. І свідк на весілля також Sonya, хоча вони кажуть, що це поганий удачі. Я пам'ятаю Олега дуже здивовані нашими спогадами на сонці. Незважаючи на невелику вікову різницю, ми виглядали дуже схожими.



Після весілля ми переїхали на маленьку квартиру і почали жити окремо. Але я негайно попередив Олежку, що Sonya буде рухатися з нами, коли вона пішла в університет. Що сталося. Я переніс мій перший малюк під серцем. Хоча будинок був трохи натовпом, ми не скаржаємось, ми прожили мирно і весело. І через 5 місяців після того, як мій син був народився, я дізнався, що я був знову вагітним. У нашій родині також була дочка.



Я отримав трохи краще після пологів. У мене було менше і менше часу. Але я не відчував. Навпаки Олег був дуже турботливим про нас і наших дітей. Соня була в повному цвіті. Однак сестра не поспішала маррі, хоча вона вже збивала 25 і хоча б вона мала достатню кількість валиків. І навіть мої підказки про власну сім’ю не працювали. Тепер я розумію, чому.



Я дізнався про все випадково. В той час, як діти були в садку, я пішов з покупками, але половинаway пам'ятав, що я хотів взяти черевики в майстерню. Бог поганий ті бідні черевики! Коли я отримав додому, я знайшов чоловіка і сестри в одному ліжку. Важко уявити асортимент емоцій Чоловік п'ятий, колінний, апологізуючий. Sonya sobbed, кажучи, вона впала в любов з ним на перший погляд. І я просто відкрив передні двері і сказав: "Походи."

635189

Вони залишилися разом. Олег і я розлучився швидко і без будь-яких коштовностей. І відразу після того, як він одружений Соня, який вже був вагітним. Я не відчуваю нічого поганого про Олега. І ось Синка. Я навіть не міг думати про її без гніву і невдовзі. Не було більше любові до сестри і думки.

Так я пішов окремо з дітьми. Вона рідко побачила свою екс-людію, хоча вона і Sonya жив по сусідству. Олег оплачував алімонію на час і не зупинився бачити дитину. Але незабаром він був ще двома дітьми з сестри. Незабаром я починав знайомства інших чоловіків, але Олег не виходив з розуму. Я тільки любив його в будь-який час. А Sonya не може бути сердитися.

р.

6 років, Олег прийшов до мене, очевидно трохи п'яти. Він почав вилити душу, кажучи, що він поганий в цій родині, Sonya не розуміє його, не любить його на всіх. Вона відчувала себе за ним, зануривши його і запропонували залишитися з ним. Не помста. Я просто повернувся до мене. Олег розлучив Sonya і знову одружився. Сестра здійснила скандали, погрожувала, що вона не дасть їй бачити дітей. Але це не допомагає.

Після 5 років я почав відчувати щось неправильно. По-перше, мій вірний почав зникнути кудись, непристойний. Звісно, він вирішив повернутися до Синки. Вона кладаться в її ніжках, даючи її любов. Але він не заперечував почуття для мене. Він каже, що він любить її більш просто зараз. Ну, нехай йому йти. Немає розлучення цього часу, хоча. Дуже добре, що діти вирощені цим часом.

р.

Далі все ходило по колах. У мене є рік, а потім у мене буде рік. Я не кинути його більше. Я знаю, що я буду щасливою або пізніше. Це шоу ми зробили. Звичайно, любов виходить з питання. Але якось ми звикли до неї. Особливо з наших онуків тепер поширені.

В день дочка розповіла нам, щоб зупинити цей цирк і почати жити нормально. І я був просто кричу... Побачити чоловіка зі своєю сестрою. Що це все про? Сонка названа нещодавно. Вперше в роки. "Як наш чоловік?" І ми обидва сміхалися. й

З редакції, що може бути гірше зрада? В той же час, як правило, є однією з двох осіб. Але в такій ситуації важливо не вразити обличчя в бруді, зберегти свою гідність і прощення. Це буде складно, але прощення – єдиний спосіб мудрості. Для себе важливо дізнатися будь-яку історію конфлікту. І якщо у вас виникли проблеми спілкування з сестрами, тримайте 5 корисних порад з нашого редакційного офісу. Вони допоможуть вам побудувати сестру.

Як зробити контакт з сестрою
  1. Повага сестри як самостійна особа. Дні безхмарного дитинства, а сестра більше не потребує догляду і захисту. А особливо в постійній пораді про те, як жити. Стоп використовуючи статус старшої сестри, контролюючи власну людину.



  2. Знайти загальний грунт. Нерідко запитайте, що твої сестри життя, що її захоплення і улюблена діяльність. Такий зв'язок посилить зв'язок і будувати відносини.
  3. Стоп-консультація. Не нав'язувати свою точку зору, як підняти дітей, спілкуватися з чоловіком і жити в цілому. Так само, як ви завжди будете підтримувати її і бути на її боці.
  4. Не змагайтеся з сестрами. Не кладемо свої навички над вашими сестрами. Якщо ви приготуєте краще, ніж сестра, не бажайте про це. А потім попросіть сестри, щоб приготувати щось разом, щоб навчити свої кулінарні здібності.



  5. Подруга сестри.й Стоп дивиться сестра як рідна і дивиться на неї, як ваш найближчий друг. Побачити більше часу з нею робити нормальні дівчата речі. Нехай молодят стане щирим!


Як видно, Зв'язок з сестрою легко розбити.й І не завжди потрібні передумови для цього. У будь-якій неприємній ситуації залишатися спокійним і намагатися вирішувати конфлікт мирно. Ваша мудрість допоможе вам побудувати будь-які відносини. Як ти з сестрою?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное