Шоколадний мокрий торт за рецептом вірменської господині

Для всіх любителів солодощів я розповість вам, як приготувати шоколадний млин в духовці. Це легко і просто для одного або двох або трьох. Все змішане і зроблено!

Сьогодні видання. "Сайт" Я поділуся з вами, шановним читачем. шоколадний млин з смачним шоколадним фуджем. Виявляється він вологий всередині, а зовні покритий легким хрусткою скоринкою. Неможливим є розбити!



Шоколадний торт в духовці Інгредієнти для тіста
  • 280 мл молока
  • 2 яйця
  • 250г борошна
  • 300г цукру
  • 60г рослинне масло
  • 55г какао
  • 1,5 ч.л. соди
  • 60г вершкове масло
  • 1,5 ч.л. оцту
  • щіпка


Фентезі інгредієнти
  • 4 ст. какао
  • 5-6 ст.л.
  • 4 ст. цукру
  • 50г вершкове масло
  • 1 ст.л. рослинної олії




Підготовка
  1. У глибокій мисці просіяти борошно і какао, додати цукор, яйця і залити молоко.



  2. М'яко вершкове масло і додати в тісто. Поставте рослинне масло там. Зробіть його міксером до однорідності. Потім вилущіть соду оцтом, додайте щіпку солі і збийте ще хвилину. Р



  3. Залийте торт в пергаментну паперову форму для випічки. Готуємо торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45 хвилин. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою.



  4. Щоб приготувати пуджа в каструлі залити цукор і какао. Залийте воду і додайте вершкове масло. Варіть 2 хвилини, постійно помішуючи. Коли глазур готова, відключіть вогонь і додайте рослинне масло. Подивитись його добре. Це ще простіше зробити глазур, якщо ви розтопити бар шоколаду з невеликим шматочком вершкового масла.





  5. Застосувати помаду в торт відразу після варіння, поки він не заморожився. Це, шоколадний млин готовий. Бон ацетат!





Детальніше про цей рецепт в цьому відео з чудового каналу вірменської господині «Ані кухні». Шукайте, будь ласка, додому з смачними солодкими!

https://www.youtube.com/watch? v=2hqRGrsP0mw

Я також рекомендую рецепт кав'ярні. Краса такої випічки полягає в тому, що вона зберігається досить довго. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Випічка цього шоколадного пирога в духовці, а в той же час покласти на плиту чайника. Я вже шукаю затишну сімейну чайну вечірку з серцем

Так ароматний, повітряний, м'який і Махолат Він буде яскравіше навіть найрізноманітнішим, невагомим, будні дні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное