У яких випадках спадкування не повинно бути загальним

Мати підтримує найбільш важливу роль у формуванні дитячого сприйняття світу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але як можна зробити речі, коли діти ростуть?

Підтримка батьків Я часто думаю, що батьківські відносиниі як вони відрізняються від загальноприйнятого стандарту. Я завжди пам'ятаю історію мого колеги. Це чіткий приклад того, що не варто сприймати людину тільки своїм сімейним статусом. Кожен може зробити непристойні речі, навіть близькі родичі. І підготувати, що навіть таке тісне з'єднання не буде аргументом, коли мова йде про гроші і нерухомість.

р.

Моє дитинство можна розділити на два періоди. У першій, я був дуже щасливою дочкою мами і татом. Тато любила маму і нічого не відмовляла. І я не розумію своє щастя.



Все відомо про порівняння... Мій мама розлучився мій тато, і вона і я велика кімната Поблизу в місто знаходиться поруч. Як дитина, я не розумію, чому я мав викликати когось ще мій тато. І чому ми живемо з батьком?



Трохи пізніше почав найнеприємніший період. А тепер я знав, що Стефана була вірною любов моєї матері, до якої вона загубила все, в тому числі небажання заробити гроші і лаціна. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Моє батько також насолоджується грошима від свого роду. Мати, які не хочуть мати другу дитину в попередньому шлюбі, тепер давали ще два.



І я став вільним няняком і непотрібним доповненням до грошових переказів з батька і бабусі. Я пішов з такого життя до них, як тільки я отримав можливість приймати рішення для себе. На жаль, я не змогла бегати в любові і турботі про мій батько і матір його. По-перше, ми приймали мій бабуся на її останньому поході, які бажали мені її трикімнатну квартиру. І пішов мій батько.



Я шукав підтримку і був так вдячний, коли мій мама прийшов, щоб побачити мене. Забути всіх заповітів і чуйців. Однак мій спокій не прослужив довго. Незабаром виявилося, що моя мама не прийшла до консолі мене, але забрати мене. спадщинай Я зроблю своїх вимог, щоб продати те, що залишив її батько і поділити його на три дітей.



Все було проголошено в командуванні тону. Я думав про спільне спілкування, але це остання солома. Я сказав, що я не продаю нічого, але я хочу допомогти брату і сестри, якщо я мав можливість. Реакція матері не лікувала. Вони назвали мене. поганий і невірно дочка Вони відрізають всі комунікації.



Я не хочу судити мій друг або її мати. Кожна з них звернулася до власних принципів і захочила комфортне майбутнє. Можливо, це те, що в пострадянських країнах, нерухомість завжди важко дістатися. На жаль, це часто гірше. зміст між родичами.



Ще одне. зрілій Без нього буде складно сприймати світ правильно, любити себе і довірити інших. Наша любовна мати навчає нас усім.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное