Історія дівчат, які зазначили хорошого водія таксі

Не знаю, що де і Як зустрітися з вами Він може це зробити. Але життя повна з дивовижними подіями, і тому часто зустріч з іншою половиною відбувається, коли ви не очікуєте.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповідає історію чоловіка, який зіткнувся з декцепцією, але тоді життя дав йому ще один шанс. Чи може наш герой скористатися цим? З`ясуйте разом.



Як познайомитися з долею «Робота як барбер». Я взяв громадський транспорт на роботу і був виснажений. Він зберіг гроші, запозичив ще і купив використовуваний автомобіль. Хоча не новий, але його власне, пояснює Олексій.

«Щоб оплатити борг якнайшвидше, я навіть підукаю таксі у вільний час. У випадку, якщо було цікаво. Я люблю їздити, хочу поговорити з пасажирами, і гроші не будуть зайвими. У вагоні почали інвестувати вільні кошти.



«Одний зимовий вечір, два дівчата сідають в салоні мого ковтати і просять взяти їх на адресу. Немає нічого простіше! Веза, піч перетворилася міцніше, тому що я бачу, що обидва заморожені для реальних. Зігріватися, виявився дуже соковитим дівчатам. Я з радістю зберіг розмову, розповіли історії.

«друга дівчина, яка вперше здавалося більш охолодженим, не виглядала так холодним. Вона зігрілася і тепер дивиться на мене, сміється на жартах. «Що цікаво молода леді. Я повинен запитати на телефон, я думав.



«Ми приїхали, я просив безглузду кількість тарифу, хоча дорога не була закрита. Я хотів зробити гарне враження, щедрий ніжник. Пасажири не сперечалися, але просять дочекатися, поки вони не побігли додому за гроші. Я чекав. й

"Це було 10 хвилин, 20, 30 ... Ніхто не був видимим. Я прогулявся по дворі, не вірю, що це ЛатинкиЗ ким я розмовляв так щиро, як вони обдурили.



«Щоб він пішов, щоб бути таким довірою. Я врахував дату. Навігація idiot! Весь день був зруйнований настрій. А пізніше я не забув цю історію протягом тривалого часу, я прокоментував голову. й

Продовження сюжету «В часі все було забуте». Зима була над тим, що на таксі було тимчасово припинено роботу, А ще працює в салоні. Клієнти завжди йдуть в хороший барбер. Я люблю свою роботу.



«Сімейна жінка сидить на стільці, сумний, втомлений, не хочеться говорити. І після години вона виходить як зовсім інша людина - посміхається, впевнено, очі блискучі. Я дивлюся на ці трансформації і радості. Я хочу, щоб жінки щасливі, і тому кількість вдячних відвідувачів тільки виростає.

«Для того, хто запросив її другу, щоб отримати стрижку. Дівчина прийшла, я шукав і побачила перед мною дуже весела зимова краса, яку я даю їздити і з ким я хотів піти на дату, хоча я навіть не впізнав її назву.



«Я усміхнувся у роті, і вона настала сором'язливою, з очей вниз. Вона прокоментувала протягом тривалого часу і була захоплена інцидентом. Вона пояснила, що вона прийшла до свого друга, але п'яний крок В той час, як вони заспокоїли його, не було ніякого способу оплати. І коли вони вийшли, я вже пішов.

«У кінці вона навіть спробувала дати мені ціну, але я, безумовно, не взяв його. Він запитав про свій номер телефону. Ми назвали. Дякуемо!

«Це вісім років, ми заміжали протягом тривалого часу, піднімаючи сина і дочку. Але на святковому столі ми ще любимо розповісти історію нашого знайомства «насолоди», який отримав несподіване продовження.

Р

Наскільки милосердя зустрінеться з дружиною Спочатку на одну роботу, а потім на другий. Вона повинна бути долею. Або це просто шанс, на які залежать людські долі? Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное