Чому мама-в-одному відмовляється приймати дочку-в-одному в колясці

Часто буває, що син Не підходить батькам. Особливо мати. Звісно, це питання вибору життєвого партнера. На жаль, але невдоволення родичів може викликати абсолютно все: соціальний статус, сім'я і навіть зовнішній вигляд нареченої.

59037664

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість вам історію серця. Про любов і віру в яскраве майбутнєй Нехай це надихає. І в кінці статті ви будете мати короткий коментар з нас. Ми сподіваємося, що ми ділимося з нами!

"Вибір Сина "Хелчаїр, вона сіла і зірвала на дистанції." Він вже був сірим волоссям в її красиву пухке волосся. Довга біла сукня була прикрашена ручною вишивкою. У своїх руках відбувся букет білих троянд. І був він. Високий, сміливий і красивий. Паси, які дивляться в парі, кожен зараз і потім. Деякі пилки захоплюють в очах, а інші виглядають жито. І відчули йому шкода, звичайно.

Анджеліна одружений Олеся нещодавно. Прийміть тихо, немає гостей. Подруга наречена Аня та друга заречена Славік були свідками. Я не хочу привітати їх. Тільки бабуся Анджеліна пом'якшує тихо для них день. Вона вже приготувала окрему кімнату для свого коханого діда і чоловіка. Зараз ми живемо. Я не думаю, що хтось інший потребує, крім мого бабуся.



до Ви думаєте, Олеся любить тебе? Що потрібно робити? попросити angelina її мати. Він просто вирішив втратити на благородному, а потім курсуватиме іншим жінкам. Або вона не завадить здоров'я.
- Якщо Анджеліна була в її розумі, вона відмовляється від вас, Олеся знову проповідувала її матір. Чи думаю, що вона може бути оброблена за рахунок наших витрат? Знайте, якщо ви повинні були відхиляти від нещасного випадку. Але що хлопець відразу повернув його назад на неї. Тексти пісень, а це означає: І ви вибрали його!

Весілля Артема та Анджеліни відбувалися в день. У день до того, як хлопець запропонував наречену піти з ним на сусідньому селі. Дівчина відмовилася, якби вона відчувала неправильно. Але мій коханець наполягав. Хлопець завжди любив швидкість, навіть найстрашніша дорога з ями, він стрибнув на газ. Тим не менш, в цей час він був недбалий: нащадний автомобіль в'язав в них на шляху. Артем втекти з парою синців і дисклокації. Але для Анджеліни все було значно гірше.



Коли вона прийшла до своїх почуттів, Артем вже вирішив свою долю. Він не сказав, що не буде весілля.
до Ми всі ваші помилки! - Мати Анджеліна здавна на нього.
- Не мене, але зламані дороги! Я пішов по рисах.
Батьки Artyom швидко захопили цей випадок. Він ніколи не побував на своєму екс-ф'янке в цілому. Довгий час в лікарні.

Анджеліна добре використовується для в'язання. Щоб відімкнути погані думки, дівчина придбала забутого хобі і почала створювати милі куртки для малюків. З блакитними і рожевими краватками. Одного разу привітали, які Анжеліна в'яжуться. "Для ангелів" дівчина відповів. Жінки дивляться на один одного в небесному стані. Але вона повинна бути божевільною.



Діловий друг Анджеліни Атласі працював в дитячому будинку. З кожним днем вона відвідала дівчину, і вона подарувала їй всі підключені піни для хлопчиків і дівчат, які її сім'я відмовилася. Ая захопила її друг, сказав, що один день її робота буде винагороджена. І Анджеліна в'язана і в'язана все... У номері розміщено новий пацієнт. Уляна була 70 і травмувала її ногу. Але вона пройшла швидко. Хороші в'язані куртки спіймана її очей.
- Ви добре на ньому. Ви звернете їх до ваших дітей. І ваші ноги повернеться до вас.
На очах Анджеліни були сльози.
до Я знаю, що я говорю. Уляна ніколи не зв'язана нікому. Ви пам'ятаєте мене.

р.

У домашніх умовах Анжеліна була ще гірше в лікарні. На роботу і вона була самотньою. Часом мій бабуся прийшов до відвідування. Але тільки коли моя мама не була вдома. Бабця не любила дочку. Вона була боляче і сердитися. Неприємно приїхали до дівчини. Одного разу вона запропонувала прогулянку по вулиці. Але ліфт не працює, і він був важко працювати. Тоді в житті Анжеліни він з'явився.

До кожного великого свята Олеся подарувала подарунки для дітей-сиріт та годуючих будинків. Його невелика, але успішна фірма була активною в благодійному житті. Одного разу він зустрівся з Анною, вийшовши з притулку.
Анна Павловна, якщо ви хочете, я можу дати вам вниз.
до Дякую. Хочу бачити другу.
На шляху Алла розповів Олеся суну історію Анджеліни. Хлопець з радістю пропонував свою допомогу. Він знизив коляску на перший поверх і допомогло дівчатам вниз.

Звісно, Анджеліна здивувала раптовим прибуттям незнайомця. Він був незручний, коли він, високий і красивий, взяв її в руки, переніс її зовні і покласти її на лавку. І коли він пішов, Анжеліна спійманий її другу.
- Анка, він крутий. Здавалося б, Це рідко зараз. Йдеться про 30. Ці люди точно знають, що хочуть жити.
Через кілька годин, в будь-який званий Олесею. Він прийшов і допоміг Анжеліну отримати додому. Вона запропонувала хлопчикам чай. У будь-якому випадку відмовлено, залишаючись на бізнесі. Але Олеся з радістю домовилися.



Олешки пиляють в'язані шпильки, і анджеліна пояснили, що вона робить. "Так ти занадто меценат, - сказав людина з посміханням. Вони обмінюються номерами, і Олеся часто почали відвідувати дівчину. Вона боїться, вона була приєднана до нього. Я не хочу, щоб боляче так багато. Мати почала жартувати про «неблагний» хлопцю. Моя бабуся завжди підтримувала.
- Прийміть минуле, він знищить вас. І не намагатися їздити, що молодий чоловік далеко. Він не схожий на деякі малини. Прийміть його знову. І якщо він шукав після вас, все краще.
- Бабуся, ми просто друзі. Хороші друзі.

Відповідає силу любові, оскільки вони зустрілися. Дуже елегантний і якось таємничо виглядає через великий букет розкішних білих троянд.
- Я тебе люблю, Анжеліна. І я хочу завжди бути там, Олеся - сказав він. Він відкрив невелику коробку з весільним кільцем і вручив її подругу.
- Але я...
- Ти найкращий!

І для батьків Анжеліни, і для батьків Олеся, новини шлюбу звучали як болт з прозорого неба. «Я не буду сприймати таку дочку, - сказав він. "Не є кімнати в нашій двокімнатній квартирі для сина-завдання", - сказав він. Олеся зібрала всі свої речі та тимчасово переїхали до свого друга Славіка. Анджеліна переїхала в з її бабуся, який був щасливий, щоб мати молодий.



Все готове до поїздки в іноземну клініку. Її бабуся залишила її цілу дупу її бабуся. Деякі гроші відразу ж кладуть біля операції. Мати Анджеліна був лютий, коли вона виявила, що вона не отримала копійки. Вона відвертала чоловіка, і він відчував, що він не підтримав свою дочку один раз.



Операція була успішною. Анджеліна і Олеся купили квартиру в новобудові. Життя стає краще. І як сказав Уляна, ноги повернулися до дівчини. Це життєрадісна, що пара не мала надії, що має дитину. Але Анджеліна не відчайдушно: Я чув, що після прийняття жінок народжували своїх дітей. Нехай це подарунок від Бога, спасибі від неба. Чому ми не намагаємося?

Анджеліна ретельно ставлять маленькі шапки і светри в сумці. І, звичайно, в'язані піни з мініатюрними бровами. Сьогодні він і Олеся будуть шукати дитину серед покинутих дітей. Можливо, це хлопчик, можливо, це дівчина. Серце і очі маленького ангела підкаже вам.

Важко уявити, що ця дівчина досвідчена. Але вона не втратила віру в краще і знайшла вірне щастя. Незважаючи на проблеми здоров'я, вона зустрілася з коханою людиною, яка стала прихильником і прихильником для неї. Ця історія доводить, що Справжня любов не має критеріїв вибору.й Ми любимо людей не для своїх якостей, а й щасливо. Пам'ятайте, що вибір супутника або партнера по життю не може стати яблуком дискорду в сім'ї. Батьки повинні обробляти будь-які ваші рішення, адекватно і з розумінням.

Що ви думаєте? Мій вибір сина був правильним.? Це буде чудово говорити про це. Будь ласка, залиште коментарі до статті!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное