Салат Хризантемум і чому смакує краще ніж оливкова

Ця страва змащує стіл першим! Салат Хризантемум в сім'ї готують частіше, ніж будь-який інший салат. І все тому, що він неймовірно смачний, незвичайний і красивій Мій чоловік трохи консервативний на їжі, але навіть він говорить Chrysanthemum смаки краще, ніж оливковий.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, інструкціями Приготування хризантеми Салатий Не можна відірвати!



Салат Хризантемум Інгредієнти
  • 250г курка копчена
  • 4 яйця
  • 150г кукурудзи
  • 100 г грибів
  • 50г чіпси
  • 140г майонез


Підготовка
  1. Курка копчена (може бути замінена вареною) нарізати на дрібні кубики.



  2. Зварювайте міцні яйця. Відокремити білки з жовтків. Содієві жовтки на невеликій тертці, а білки на великому.



  3. Покладіть всю курку внизу пластини. Зробіть сітку з шахти, а потім змащуйте його чайною ложкою.



  4. Другий шар викласти нарізані консервовані гриби, потім знову майонезну сітку. Третій шар кукурудзи. А також шар майонезу.



  5. Четвертий шар кальмарів, знову сітку майонезу і на фініші - жовтки. Прикрасити салат з чіпсами так він виглядає як квітка.



  6. Це все, красиво. шарування готовий. Бодибилдерши!





Щоб побачити все. підготовка Я пропоную дивитися відео з красивого каналу «Дастрахан – смачні рецепти».

https://www.youtube.com/watch? v=7ZbM5FmeG0Q

Поради редакційної колегії А на кожен день Пропоную ознайомитися з 5 простих ідей салатів для легкої вечері. Навіть якщо ви на дієті, ці рецепти будуть освітлювати вашу дієту: це буде смачним, корисним і низькокалорійним!



Салат «Хризантем» стане прикрасою будь-якого обідній стілй На мій погляд, це один з кращих варіантів багатошарового салату. Обов'язково приготуйте свій будинок, вони обов'язково оцінять ваші зусилля!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное