Чому батьки пенсійного віку відмовляються жити з дітьми

Зв'язки між людьми є складними і не завжди зрозумілими. Що ще з дитинства думають, як вижити в школі, а інші не піклуються – ніхто не боїться і не біжить. Кожен має власний світовий порядок у своїй голові. Коли батько Я повинен зробити висновок.



Редакція "Сайт" Він любить зібрати все в житті. І тут є ще одна проблема. Читання такого листа не дуже приємно. Оскільки факти представлені лише однією стороною. Але питання є відкритим і що потрібно відповісти.

Угода з батьками

«Фате не на користь мене. Жива в столиці, розлучення. Проживала ще кілька років, поки не була криза на підприємстві, де вона працювала. Зменшення. Я вирішив повернутися до рідного центру батьків. Я не хочу залишити, але я знав, що я не можу стояти.

Ми домовилися, що я шукаю їх стільки, скільки я можу, і вони дав мені номер, але вони замовили мене, щоб принести будь-який. Постійна робота не може знайти, в основному, частково працює від часу. В цілому все в будинку - і купили їжу, і медикаменти, і деякі речі.

Водіння старіння батьків до лікарів. Мій батько був глухим і мій мама раптом розвивалася дементія. Я так втомився. Це все на мене, крім роботи немає. Я показав батькам, які я хотів відокремити.



Я даю говорити про зміну. Ми можемо змінити наші три номери. Я буду жити в одному, відвідайте їх кілька разів на тиждень, можливо, життя буде працювати. Два з них буквально перетворилися на мене. З'явився бій, поліцейський, але не дуже цікавиться такими історіями. Залиште їх. Я запакував і був.

Я живу в підвалі і не вистачає грошей. Я купив підписку на знижку на тренажерний зал, щоб мити там і принаймні зробити деякі види спорту. Я маю невеликий пансіонат, я не можу отримати роботу через мій вік. Я тільки поїду до батьків на сезонний одяг. Я не шкодую.

Але шукайте старі люди болить. Мама не бере на себе таблетки, дрочить на мене, вона думає, що все було прийнято з неї. Закрили мій батько, не слухайте нічого і не хоче нічого знати. Як вони живуть так, я не знаю... Я назвав соціальні послуги, але це без використання. Чи можна сказати мені, що робити? ?



Договір батьків. Здавалося б, що ситуація закріплюється і нічого не може бути зроблено. Важливо розуміти, що ця жінка бажала, що вона очікувана, коли вона повернулася додому. У столиці можна зупинитися, знайти роботу там і не повертатися до батьків. Так, буває, що важко перебудувати, але робота не є чимось непривабливим, вам просто потрібно його знайти, хочеться забезпечити себе.

Ви можете зрозуміти батьків. Як змінити своє життя? В кінці, всі вже дорослі і батько-мама-дочка відносини вже не актуальні. У вас є різні ідеї, різні життєві враження. І з віком будь-які інновації складно для людини.

Р

Можливо, є взаємовідносець, потрібно мати справу. Допомога батькам незалежно від того, що ваші відносини є. Вони старі і хворі люди, які потребують догляду. Що робити для себе? Зрозуміти, що вони мають право на життя. І потрібно будувати самостійно, навіть на залишках ваших пасових очікувань.

З редакційної колегії ми додамо п'ять центів. Якщо ви не повинні запитати про глобальні масштаби. Магічні палички - вони тільки в казках, реальність - це дозвілля і байдуже. Абонемент в зал, ваш куточок - все це говорить, що є бажання змінити щось і життя продовжується незалежно від того, що. Ви повинні знайти спільну мову з батьками. Якщо ви розумієте, що це важливо для вас, то вони не будуть.



Парентальна угода Необхідно, в дочку-мати тільки діти грають. І ви ніколи не повинні відмовитися. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тут є ще одне посилання, яке займається предметом батьків і дітей. Що б ви думаєте, писати в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное