Чому бухгалтери не заощаджують гроші і чи слідувати їх прикладом?

Як зберегти гроші. Практично кожен впевнений, що він - свінгериНемає нічого, щоб зберегти. Тому не існує великої кількості під подушкою, яка допоможе в непростий момент.

Сьогодні видання. "Сайт" Я хотів би поділитися листом від одного з наших читачів, які працювали бухгалтером протягом 10 років. Він розповідає про тих же бухгалтерів. Але жінка вражається, як різні люди в її професії знають, як використовувати гроші. Здавалося б, ми задумалися. Ми раді її публікувати.



Я працюю помічником бухгалтера в одному з промислових рослин Сибіру. Я працюю в 10-му році з того часу закінчився. Я люблю роботу, я люблю розраховувати гроші, я нічого не бачить, щоб змінити значення, але пише Наталю, 34.



«Ще 7 людей в нашому бухгалтерському відділі. Ми знаємо один одного. Часом, після роботи, ми разом збираємо, спілкуємось, а друзі з родинами. Коли з початком карантину змушені сидіти в домашніх умовах, вони створили чат в WhatsApp і крім роботи просто поспілкуватися про це.

«У мене з'явилася неприємна відкриття. Вже в перший місяць карантину в чаті почали висихання колег-френдів, які немає грошей, зарплата чоловік затримується, іпотека для оплати нічого. Ми не отримали ніяких заощаджень, вони просто ate останні. Я був шокований. й



«Що може бути, що дорослі та адекватні люди мають хороші вакансії та хороші освіти? Немає економії? Я знаю, що там були такі люди, але з яких причин я думав, що ми бухгалтери, які витрачають наше життя, настоювання з номерами і великими сумами грошей, все право.



Абонент не заощаджує? Я попросив своїх колег. Кожен одружений, у кожного є діти. Вони не тільки відповідальні за себе. Але в кінці заощадження були тільки для мене і головного бухгалтера. й

На моє питання колега Лени написав назад, що я можу врятувати від заробітної плати? 3 бабуся? Це сміється! Але я відразу ж оцінив, що ця сума перетворюється на 36,000 на рік, що становить більше, ніж щомісячна заробітна плата Ленькіна 30,000. І якщо ці гроші зберігаються на депозиті, то пара тисяч накопичиться у вигляді відсотків. І в разі, якщо ці гроші будуть в змозі прослужити більше одного місяця, і не запускати, щоб запозичувати вас, - сказав жінка.



«Це нездатне ставлення дорослих і здавалося б, розумні люди просто здивували мене. Вони не думають про все. І як тільки криза, вони запрошують колегам, батькам, державі. І кожен повинен допомогти їм. Я був у коледжі. Я зберігаю персональний облік. Тексти пісень, а це означає: І це навіть дивно, що я можу жити по-різному. й

Я погоджуюсь, що це не просто зібрати 5-6 зарплат для фінансової подушки, оскільки експерти радять. Але можна зберегти трохи? Не купуйте новий телефон щороку, не витрачайте останні на красиві черевики. Але переконайтеся, що затримка зарплати не змушує вас турбуватися, що завтра нічого не буде годувати вашої сім'ї. Я не маю права? запитав Наталію.



Йдеться про звички. Наталія використовувала для неї з молодого віку. трахнувТому збереження для неї є загальним. Вона подарує їй миттєві насолоди заради економії пари тисяч, які допоможуть їй спати краще вночі. Її колеги з грошовими коштами по-різному. Який підхід ви віддаєте перевагу? Збережіть гроші незалежно від того, що? Або ж насолоджуватися життям тут і зараз?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное