Наслідок батька і як його розділити між сестрами

Найпопулярніші люди Ви завжди довіряєте себе. Але не завжди навіть найулюбленіші здатні задовольнити ваші очікування. Просто тому, що всі погляди на речі кардинально відрізняються. Що я можу сказати, коли я ставку? тюрма Або інші родичі. Саме там відбувається справжня драма.



Редакція "Сайт" Я був свідком одного з них. Зацікавити, ви знаєте. В кінці, відступ. Я думаю, що для відпочинку мого життя. Погані люди тепер не знають, як залучити до конструктивного діалогу через одну з сестер просто залишають і не демонструють більше. Що ми робимо все це?

Наш батько більше не молодий і все частіше думає про наше майбутнє. Як ви будете поруч, що буде з вами. Я знаю, що я хвилююсь про нас, але моя старша сестра, здається, по-різному. Саме тому Дад приймає рішення.



Не так давно запрошують нас сім'ям до нашого дому, де сестра моя і я колись зріс. Зараз ми одружилися, живемо в різних частинах міста, і перебування мого даду в приватному секторі. Ми завжди приїжджаємо до нього, ми можемо залишити маленькі, і природа, звичайно. Цього разу мій батько приготував м'ясо на вугіллі, його тушку.

Моя сестра і я, звичайно, робила половину решти роботи, але це те, як це було. Під час вечері, всі розслаблені і відпочивали, батько назвав мене на кухні і сказав мені, що він мав серйозний бізнес, щоб зробити. Очікується, що це важливо.



Так сталося, батько говорить про заповіт і спадкування. Він сказав, що він вже збирав всі необхідні документи, щоб надати нам властивість і прагнув його розподілити в рівних частках. Половина до мене і половина будинку до моєї сестри. Також розділяємо прохід. Це те, що ніхто не очікував.

Стара сестра раптом сказала, що краще розділити будинок не дітьми, а онуками. Після того, як вона має три дітей, і я тільки мати одну дочку. Так, на її думку, поділити спадкування строго навпіл не зовсім справедливо. Тексти пісень, а це означає: Чи може мій батько змінити його розум і робити, як вона говорить?



По-перше, я був дискурований її атакою. Це як тато любить деякі онуки більше і інші менше. Моя батько не чекала такої заяви. Він сказав сестри, що будинок буде поділений між дітьми, а не онуками. І оскільки він має лише дві дочки, все строго навпіл.

Моя сестра не скаже нічого, вона просто потрапила і ліва. Я не скажу. Зібрали маленькі, які нічого не знали, і разом вони були такими. І так як я відрізав її. Він не говорить про мене або його батько. Він не заважав. Не зіпсувати відносини з нами або нашим сестрам.



Але це батько, який висихає. Він прагнув зробити те, що було краще, але він закінчився в ступне становище. Яскрава, з любов’ю доньки. І це там, де він прийшов. Я вже думав про розмову з ним, дайте йому розділити його на онуки. Не завадить мене, але мій батько буде відчувати себе краще. Я збираюсь. й

Обов'язково писати в коментарях, які ви думаєте про це. Чи варто робити концесії до старшої сестри і надати їй три частини будинку замість двох? Чи повинен батько ще стояти свою землю в надії, що його дочка буде деякий день стати свідком і не сердитися з ним через таке рішення? Чекаємо Вас!



Нетримання батька Можна досить складно розділити. Дякую, що цей процес є мирним і відповідним. Але як ви бачите, це не завжди буває. Читати ще одну статтю про те, чи поділиться батьківським будинком з сестрою, яка тільки з'явилася на горизонті через двадцять років. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное