Кілька ефективних способів пригнічувати стейку в туалеті

У будь-якому випадку я не збираюся бити. Існує проблема: унітаз вулиці в країні неприємний запах (відсутні інші слова, але не варто). Особливо в спеку. Я не знаю, що Не існує інтернету в сільській місцевості, тому піти, як вони кажуть, людям. Як позбутися від запаху в туалетій Я не тільки нас надихнув.



Редакція "Сайт" Не можна пропустити страшний запах або відразу пропонує варіанти для чого робити з ним. Ми вирішили поділитися досвідом. Немовляті люди люблять це пахне водоростей, особливо коли ви п'ятуєте морги в альтанці.



Не думаю, що методи, перераховані тут, є панацея. Якщо отвір не було прослужено протягом тривалого часу, то, як ми думаємо, простіше чистити його або копати новий. Якщо ви не часті відвідувачі, але є проблема, то спробуйте щось це.

Сусіди на правій вибір, як помічники звичайної кропиви, які ростуть під парканом і в інших затінених місцях. Загинув два пори: від кропиви, і від запаху. Вони кидають його прямо там. У отвір кидається і в салоні можна розмістити. Нема запаху.

85

Томато Тося, яка живе на вулиці, вішує її метод. Вона отримала томатний лоток. Він також кидає його в отвір і в офіс. Він каже, що навіть пластівці не задоволені знизу, личинки не розвиваються, що вже про аміаку. Будь-який час, кидати, говорить Dima, томатний топ у поживних речовинах.



Як позбутися від запаху з тирси З вулиці, де зупинка була, столяр прийшов, щоб побачити дах. Він все ще має туалет зовні, тимчасовий, поки не збудований септик. Він також знайомий з проблемою. Так кидає тирси в отвір. Добре, він, столяр, має достатню кількість. Запах, якщо є, незначний.



Сусіди на лівій втомі страждань і просто зробили: організував туалет. Трохи його кишені трохи, але зараз немає запаху або проблеми. Амбудс Степанович розповів мені, що моя дружина, Глафира Іванівна, використовується для засмаги в туалеті. І ви знаєте, що? Запах дуже менше!



Дріжджі. УВАГА! Одну хвилюючу людину живе тут, раджу нас кинути дріжджі в отвір. Якщо ви почуєте з кимось, не робіть те ж саме! Ні дріжджові бактерії знищать, але вміст ями, особливо в спеку, зробить вас бродінням. Якщо ви не хочете, щоб ваш туалет був відключений, як ракета на фонтані з власного розуму, то подаруйте цю стильну ідею!



Ще один сілр, який тепер встановлює септиком та унітазом (відповіді голки у дворі - останнє століття), радий використовувати «Гриннич». Це біологічна, яка може зробити багато. Швидко і ефективно видаляє запахи. Вони заварюють пакет на відро води і відразу заливають її в отвір. Результат вражає.



Ми любимо спосіб використання біологіки з усіх перерахованих варіантів. Унітаз на вулиці по суті такий же підгузник, бактерії будуть раді їсти все. Так само «Горнич» по фасуванню самостійно здатний обробити одну і половину кубометрів продуктів життєдіяльності людини, а не тільки на продаж. Дешеві, сердитися, ефективний. Так це, мабуть, наш метод.



Ще одна можливість, Як позбутися від запаху в туалеті, щоб побудувати септичний бак. Або, на гірше, насправді поставити туалет. Так, дорогі, але не проблема після цього. Я точно так, що в часі. До речі, тут є посилання, яке вирішить питання про затискання в іншому цікавому вигляді. Я майже забули, будьте впевнені, що ви думаєте про все це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное