Чи правда, що одноразові маски не заважають дихання?

Багато людей Я знаю від зносу. маска для обличчяй Їх поведінка мотивується тим, що важко дихати в масці. Але це дійсно правда?



Це питання має серйозні труднощі лікарів по всьому світу. Деякі висвітлювали питання про соціальні медіа, де вони знеболюють обличчя-маскай Сьогодні ми поділимося з вами одним з цих цікавих експериментів. І ми також розповімо, чи дійсно це заважає диханню таких важливих засобів захисту цих днів.

Справа в тому, що деякі люди дійсно не можуть носити одноразові маски для обличчя. Але Має бути з медичними умовами. Не означає, що важко дихати в масці. Поставляючи шматок тканини, виготовленого з спеціального медичного матеріалу на обличчі, не блокує подачу повітря. Уявіть другий, як будівельник знаходиться в масці щодня, роблячи фізичну працю. Не можна сказати про лікарів і медсестри!



Лікарі з різних країн вивели цю заяву. Так вони почали публікувати свої соціальні медіа. Константий Наприклад, хірург Джошуа Вольріх твоє: Маски не зменшують насиченість кисню. Це означає, що пандемія є хокею і яка зношує маску таким чином, порушує свої права. Це не проблема свободи. й

Маски категорично не зменшують насиченість уою. Це лежачи, які вважають пандемією, є хойя, і що носіння маски, якось ікрише на своїх правах. Це не питання свободи.
/1 pic.twitter.com/R1rJvWj7aw

— д-р Джошуа Вольріх (BSc MBBS MRCS) (@drjoshuawolrich) Липень 9, 2020



Висловлення свободи. Недавно свідчив цікаве становище. Жінки в громадському транспорті відмовилися носити маску обличчя. До відома водія та пасажирів, вона просто відповіла, «Я маю право самостійно вирішувати, чи носити маску». Але це? Очевидно, що в пандемія І поточні обмеження карантину вимагають нас носити маски для обличчя. Це важливо для нас і для нас.



Звісно, ВООЗ довго підтвердив, що одноразові маски для обличчя не гарантують повного захисту від вірусу. Але зниження ризику інфекціїй Крім того, засіб дуже необхідний, якщо ви вже знаєте, що ви хворіли. Якщо ви хочете, щоб зробити щось інше.

Після відповіді на запити своїх пацієнтів лікар з Ірландії вирішив провести цікавий експеримент. У своєму відео він поставив 6 масок на обличчі. У цьому випадку людина підключена до спеціального пристрою, який заходи киснем - СПО2. Нормально це цифра 95 і вище. Але якщо вона менше 90, вона погана і людина повинна піти в стаціонару.



В результаті коефіцієнти насиченості, що сповільнюються між 98-99%. Це означає, що маски для обличчя Не заважати безкоштовному диханняй Але все ж, медичний експеримент викликало широкий резонанс в суспільстві. Під час відео, що ви можете побачити нижче, не з'являються конфліктні коментарі. «У 1 хвилину, звичайно, нічого не зміниться, але якщо ви йдете так протягом декількох годин, це буде набагато гірше», - пишеться людина.

https://www.youtube.com/watch? v=t11ZqCsdR8s

Це важко незгодити з. Немає одного бажання носити 6 масок одночасно. Очевидно, що цей експеримент спеціально перебільшений. Однак, всього 1 маска для обличчя не завадить вас від дихання. Почуття комфортнийВам необхідно знайти маску, яку потрібно для вас. Наприклад, я зносила домашню бавовняну маску. Вона покриває обличчя, але не підходить до неї якомога щільніше. Так я можу відчути циркуляцію повітря під ним.



І якщо ви все ще протистояли обов'язковому захисту, пам'ятайте наші лікарі і медсестри. Вони носять їх. маска для обличчя по всій його зсуві. Це герої нашого часу, що допомагає людям, які потребують кожного дня. І для того, щоб полегшити їх, вам і потрібно взяти кожну запобіжність. Подбайте про себе і ваших близьких!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное