Чому там є двері внизу пральної машини і чому ви повинні відкрити його іноді?

Я був у моїй квартирі. пральна машина зламалай Проблема полягає в тому, що вона припинила перекачування води в цілому. В кінці мені довелося викликати майстер: він сказав, що потрібно замінити насос для зливу.



Ця машина не нова - вона вже 8 років, вона бачив багато. Ми часто миємо, і коли дочка була невеликою, вони почали 5 разів на день в різних режимах. Звісно, вони дали для ремонту і контролювали стан обладнання. Однак мій чоловік і я не звертаю увагу на двері внизу мийки. Ми повинні зробити таку помилку.



Ми повідомили про те, що у нас є фільтр за дверима. Все суперфлуозно отримує там: котушки одягу, ниток, волосся, гудзики і навіть монети. Я не думав про це до тих пір, поки не було розбиття, де він пішов.





Ми зробили ремонт автомобіля до того, що пошкодження було різним. Можливо, після чого майстру і фільтр був очищений для профілактики. Моя людина і я думав про це, коли ми побачили іржі і внизу фарби біля дверей. Подумав, що було відкрито один раз.

р.

Разом з майстером відкриваються двері. Спочатку не вдалося перекручувати фільтр своїми руками, довелося використовувати пальці. Ми провели довгий час з цим відділенням, і коли ми відкрили його, ми знайшли багато пилу і цвіль за дверима. Я не бачив. Цей фільтр необхідно очистити.й Крім того, миття повинно бути регулярним, не раз на 8-10 років.



Причиною поломки нашої машини стала фільтр, який забитий. Майстер сказав, що ймовірно, що там щось тверде, а потім насос зламав. Афіша Фільтр повинен бути очищений принаймні раз на місяць.й Також необхідно періодично виконувати профілактику і викликати майстер, навіть якщо пральна машина знаходиться в робочому стані. Чи можна очистити фільтр в пральній машині?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное