Як подякувати людині англійською мовою без використання використаних фраз

В першу чергу це може здатися, що англійська дуже проста. Це частково правда, але не для навчання, для розуміння один одного. За рахунок своєї універсальності мова отримала міжнародний статус. Якщо ви навчитесь принаймні найбільш базових виразів, ви можете знайти спільну мову з іноземцями. На додаток до фрази “Хі, як ти?” або «Покажіть, як піти кудись», потрібно знати. Як сказати “Чанк ти” англійською мовоюй



"Дякую вам" "Сайт" Повідомляємо, як заміняти звичну «завдяки тебе» висловлювати подяку і не бути банальним. Ці фрази допоможуть поповнювати словниковий запас, а також пропагувати англійську мову на рівень вище. Після того, як такі слова подяки, ніхто не хоче думати, що у вас є деякі середні знання мови.

р.

Всі ми завжди вдячні один одному: іноді сто разів на день, просто не помітайте його. Крім того, вдячність не тільки знаку гарного тону, але і показника гарного настрою і позитивної аури людини.



Дякую! - "Танк ти дуже багато."

Бюлетень Так само, як і тут. багато - що звучить трохи цікавіше. Ця фраза може замінювати просту «завдяки тебе» подякувати, наприклад, продавець в магазині або випадковий пасербі.

Ти персик! - "Ви просто персик!"

Ця фраза може бути перекладена як “Ви мій золото!” Підходить для друзів або колег, з якими ви перебуваєте в тісних відносинах.

Ви зробили свій день! Я дуже щасливий! й

Більш емоційний варіант простого спасибі. Ця фраза може бути адресована як другу, так і незнайомцю, якщо вони зробили або сказали щось дуже приємне.

"Дякую вам" Хочу висловити щиру подяку. Прості «завдяки ти» не достатньо. Ось деякі приклади, щоб допомогти зробити просту подяку, ви відчуваєте більше емоційних.



Я дуже люблю тебе! - "Я тебе один."

Один. Зареєструватися доля - користь. Таким чином, співрозмовник зрозуміє, що ви також готові допомогти у складному моменті.

Що робити без тебе? «Що я можу зробити без тебе? й

Необхідно сказати цю фразу з особливою точністю, не сказати Буде до бй В іншому випадку, якщо ви зупините спілкування і підкажете, що найближчим часом ви будете робити без цієї особи.

Я не можу подякувати вам! «Я не знаю, як тебе подякувати. й

фраза може бути викликана найбільш щирим виразом похвали. Це може бути добре, щоб дати щось, як токен вдячності.

Дякую за сюрприз, ми всі любимо сюрпризи та подарунки. Для того, щоб отримати більше задоволення, потрібно бути в змозі бути вдячним. У таких ситуаціях буде корисний будь-який з наступних фраз.

, Україна

Ви не повинні мати! - "Ви не повинні."

«Подарунок настільки хороший, що я не заслуги.» Ми любимо подарунки і ми обов'язково заслугуємо їх. Це просто так, щоб сказати вам спасибі.

Це так приємно! - "Та так солодка тебе."

Ніцца. Зареєструватися по-справжньому (грацільно) щебетати (рідкий), мастурбація Виберіть слово, яке більш точно описує ваші емоції.

Я просто безмовний! - "Я не маю слів."

Ви можете забути про всі вирази англійською мовою. У таких випадках згадайте цю фразу, це буде просто право.

У більш формальному зв'язку слово «завдяки ви» може зайняти дуже різні конотації. Використовуйте ці фрази в розмові з босами, роботодавцями або клієнтами, щоб виглядати професійно.



Я ціную його. - "Я ціную це".

Це. Можна замінити будь-яким іншим словом: час (час прибуття), Допомога (допомоги), Ваш відгук (Ваша думка).

Я вдячний за допомогу. - "Я ціную вашу допомогу".

Допомога Допомога як «допомоги» тільки в бізнес-тоні. Такий вираз буде більш доречним у розмові з незнайомцями.

Ви були найбільш корисними - "Ви допомогли мені багато."

Більшість можна замінити дуже (повністю) або трюлі (Реалі) - ці слова підвищать значення. Цей вираз є відмінним способом подякувати Вам за цінні поради або детальну відповідь на запитання.



Якщо це подарунок, діловий лист або просто спілкування з другом, використовуючи ці фрази, ви зможете висловити свою подяку більш точно. Звісно, не можна забувати все відразу, необхідно постійної практики і досвіду спілкування. Ми радимо вам зберігати ці вирази десь – ви не знаєте, коли корисною інформацією може бути корисною. Дякую за Вашу увагу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное