Торт "Харлевін" і чому труба домогосподарок варити тільки його

Для мене торт завжди буде пов'язаний зі святом. Цей образ був занурений в дитинстві, коли моя мама запекла свою улюблену «Монтична хата» на день народження. Ці дні переповнені, і я можу приготувати це себе довго. І ще я віддаю торт від готового шаруватого тіста на всі інші варіанти. Це набагато простіше і результат більш передбачуваний.

Нещодавно я дізнався про чудовий торт "Гарлекін". А друг запікав його на ювілею батьків і в якомусь неймовірний спосіб, коли я прийшов, щоб відвідати наступний день, я отримав невеликий шматочок. О, це був щось! У цьому штукі я знайшов все, що я люблю так багато: хрусткий листовий тісто, повітряний бджільництво, два види крему і, звичайно, величезна кількість горіхів!



Тест інгредієнти
  • 1кг шаровані дріжджове тісто
  • 2.5 ст.л. меду
  • 2, 5 ст. цукру
  • 50г вершкове масло
  • 1 куряче яйце
  • 250г борошна
  • щіпка
  • 1 ч.л. соди


Вершкові інгредієнти
  • 0,7 л сметани високого жиру
  • 150 г цукрового порошку
  • 0,3 кг вареної конденсованої
  • фургон


Інгредієнти для просочення і прикраси
  • 150г конденсованих
  • 3 ст. л.
  • фургон
  • 200 г арахісу
  • бджільництво


Підготовка
  1. Перше, що потрібно зробити, це перемішати медове тісто. Для цього залити цукор, сіль, додати мед, яйце і вершкове масло в каструлю. Змішати компоненти ретельно і покласти їх на вогонь. Дочекайтеся, поки суміш практично кипить, і додайте соду до неї, постійно помішуючи все. Після 40 секунд додайте борошно і перемішайте тісто, яке потрібно розділити на три частини.



  2. Поки медове тісто відпочиває під плівкою, можна приготувати тістечка з прошарового тіста. Необхідно розкачати і нарізати на 6 рівних частин. Запікайте їх на 20 хвилин при 190 градусах.



  3. Тепер це медове тісто. Він потребує прокатки. Для зручності можна зробити це між двома пакетами. За 10 хвилин випікати три коржі на 180 градусів. При порізанні тістечок обов'язково будуть шматки тіста, які також потрібно запікати.



  4. Час приготування крему і просочення. Для другого потрібно змішати згущений, ром і ванілін. Для медових коржів потрібен сік. Крем збитий в міксері або блендері: в чаші потрібно змішати вершки, ванілін і цукровий пісок. На третину цього крему змішайте 300 г вареного конденсату, решту крему встановлюють біля.



  5. Ми можемо остаточно розпочати збірку. Схема полягає в тому: торт листового тіста, білий крем, медовий торт, білий крем, знову листкове тісто, темний крем, горіхи. Замовлення необхідно повторювати до виконання тортів. Поставте тарілку на останній торт і навантажуйте весь торт. Додайте в холодильник на півгодини. Р





Залишилося тільки прикрасити торт зверху з залишками крему, горіхів і менцю. Про те, як правильно приготувати Менцю, можна дізнатися з іншої статті. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное