Як відповісти на людей, які критикують ваш ремонт

Почуття тактовності В цілому не присутній. Що таке нормальне, як людина, так і щось схоже. І він нормальний, і з якоїсь причини він набуває вас, Що робити про це і як реагувати на грубі і відверто іржі люди, які вважають навколишнє середовище тільки власними?



Редакція "Сайт" Я зіткнувся з такими ситуаціями багато разів. Іноді важко пересуватися самостійно, ви повинні спускатися до рівня тих людей, але це не правильно. Після того, як проблема грубості автоматично стає проблемою. Але іноді немає ніде йти. Це те, що психолог розповість Вам.

1 999 р.

Відчуття такти, «Освідомо про те, що це так». Словник визначає цей термін як поведінка У відповідності з моральними нормами не тільки дотримуватися правил, але і уникати неприємних ситуацій для інших людей. І це все навколо нас. Для читання коментарів на YouTube за деяким нешкідливим відео.

Люди дозволяють відварити брекети на вентиляторі з будь-якої причини, приклеїти вашу думку всюди - де необхідно і не потрібно. Я хочу, щоб це було щось добре. І є багато негативності. Я хочу попросити, це те, що чоловік зробив вам, що ви вказали йому пальцем і розповісти йому, як це зробити? Чи важко тримати себе?



Або це ситуація. Я здаю квартиру на тривалий час, не було багато грошей, тому житловий простір був досить shabby. В цілому, я погодився з власниками, сказав, що я поліпшив трохи до кращих можливостей мого режиму. Вони домовилися. Я взяв його. шпалери І за свій рахунок він приклеював нові. Це не ідеальний, тому що це був перший раз, я зробив це себе.

Тоді я запросив своїх друзів, щоб відсвяткувати, один з них прийшов з новою дівчиною. Вона побачила ці шпалери і сказала: "Що таке ідиот кладуть шпалери на?" Я скажу, я обсмажена картопля там і замовила піцу, курка запалюється в духовці, і вона знову для неї. У будь-якому випадку, я не можу стояти, я отримав гарячий. "Я," Я кажу, "так ідіот, ти фоль!" Я був фотошпалери!



Як зберегти почуття відступив мене, звичайно, довгий час не спілкувався. Пізніше вони здивовані, з'ясували, що ця дівчина покинути її. Я думаю, що шпалери не пішли так, як. Не так. Я не розумію критикувати мої помилки, я людина, що ми всі неправильні. Але об'єктивно це можна зробити якось акуратно.

Я дуже впевнена людина і я маю Посадай Для вас я можу бути що-небудь — фольга, розумна людина, дивна людина — я думаю мене це чисто суб'єктивно. У вас є право вибрати, чи не спілкуйтеся з мною в цій ситуації, але обов'язково немає права навчати мене про життя і розповісти мені, що я не те, що ви хочете бути. Я живу!



Що робити і як реагувати? Дуже подобається мені з шпалерами. Я допускаю, я перегріваю, імпульсивний, іноді кип'ятіння. В цілому, ви можете просто попросити дівчину, кажуть, це? Це питання.Як склеюються ці нещастяні шпалери? Що робити? Чому ви так зацікавлені в цьому і чому ви приступили? Я на користь підтримки кордонів. Ми не робимо?

Але ви даєте мені деякі поради, право? Я. Але тільки при запиті. Або я можу побачити, що ви в небезпекі, тому що, скажете, ви вирішили з вашими ледовими руками, щоб захопити дріт, щоб побачити, чи є струм в ньому. Тоді я спробую з вами причину. Я раджу робити це, це небезпечно. й



Сучасні ідеї про тактику виглядають так. Це пропорційність поведінки людини з почуттями та діями інших людей. можливість вимірювати власнаПочуття, слова та інтонації з діями, почуттями та інтонаціями інших. І в короткі, ви не повинні бути середнім і старим Шапокляком.



Вони кажуть, що такт Інсталяція. Ми не віримо, що це можна дізнатися. Будь ласка, напишіть в коментарях, які ви думаєте про це і які неактуальні дії, які ви зустрілися в житті. Ось ще одне посилання про те, як дотримуватися етикету і кілька правил про нього. Завітайте до нас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное