Яка порада терапевта повинна слухати всім

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Якщо ви хочете покинути, сховатися від усіх проблем, що поколівся і просто розслабитися і зрозуміти, що робити далі і як знову любити життя.

Нерідко в таких моментах нам не вистачає простих порад, які ми можемо подумати про себе, якщо не в такому виснаженому і непристойному стані.



Якщо ви очікуєте важливі поради щодо життя, то ця стаття для вас. Редакція "Сайт" Я збираю 16 найкорисніших психотерапевтичних порад і сьогодні я готовий поділитися своїми шановними читачами.

Я сподіваюся, що ви знайдете один з них, який надихає вас.

Як любити життя
  1. Замість годування негативних обсесій, дізнатися їх протистояти. Як тільки смішна тривожність надходить, думають про те, що все буде добре.
  2. Не хвилюйтеся про те, як вам подобається інші. Подумайте про те, що ви любите ці люди і чи дійсно хочете виїхати до них. Вчимося орієнтуватися на свої внутрішні почуття та бажання, щоб не бути присутнім на чужу думку.



  3. Людина, яка не любить себе, ніколи не може отримувати любов від інших. Щоб закохатися з іншими, навчайтеся любити себе першим.
  4. Пам'ятайте, що гнів приховує біль, і скарги виникають від невиконаних бажань. Намагатися бути більш чесним, і життя стане простіше.



  5. А замість того, щоб зробити щось, з'ясуйте, чому потрібно це зробити. Замініть фразу «Я повинен» з «Я хочу» або «Я хочу».
  6. Щоб жити своїм життям, навчайтеся сказати ні і не боятися звуку Стоп нехтує вашими особистими інтересами, щоб будь-який інший, і дозволити собі робити припливні речі іноді. Спробуйте і ви будете почувати себе більш вільним.



  7. Якщо у вас немає, ви не хотіли б це зробити трохи експерименту. Поведінка на день, а потім відповісти на одне питання: «Я хочу бути друзями з кимось?» Якщо відповідь немає, це час, щоб зупинити розбиття інших і почати змінювати себе.
  8. Якщо ви любите людину, ви не думаєте про те, хто може замінити їх, якщо є криза в відносинах. На жаль, ви зможете знайти спосіб виправити ваші стосунки. В іншому випадку це просто не ваш чоловік, і це час, щоб дати йому йти.



  9. Щоб приїхати до життя снів, важкої праці та щирої цікавості про майбутні зміни. Як бачите, немає місць для тривожності і паніки.
  10. Для однієї людини ранній підйом є запорукою успішного дня, а для другого, реального часу. Це не означає, що другий ледачий. Вчимося слухати ваше тіло, не слідувати за загальноприйнятими нормами, які вичерпують вас. Це не графік, який повинен визначити ваше життя, але ви повинні зробити графік, який допоможе вам повністю реалізувати себе.



  11. Не варто забувати про те, що людина не повинна заслуговувати когось. Щастя приходить до тих, хто навчився цінувати себе і їх життя.
  12. Поговоріть про вашу внутрішню дитину, допоможи йому зрозуміти, чому він відчуває себе поганим, чому він сердився і чому він кріс. Не відмивайте себе, підтримуючи себе.



  13. Порадуйте всі ваші стани і настрій з образом.
  14. Не намагайтеся адаптуватися до ритму життя, який вам не подобається. Щоб запобігти життєдіяльності, знайдіть свій власний ритм і стежте за ним.



  15. Коли ви відчуваєте себе сумним і не в змозі зробити що-небудь, не відмивайте себе за безпорадність, але комфорт. Кожна людина має погані моменти і кожен ручить їм по-різному. Не існує правого способу вирішення всіх проблем. Але є тільки один істинний принцип - діяти без щітки і без сідла. Вивчіть «арт маленьких кроків» як Антоіне де Сен-Експопетрі, що робить і усвідомлює, як гарне життя дійсно є.
  16. Вчимося відрізнити конструктивну критика від звичайного засмаги, і не брати до серця слова репроха від тих, хто не хоче бути схожим.





Які поради, які ви думаєте, не вистачає в цій колекції? Ми будемо раді відповісти на будь-яке питання, яке стосується вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное