Як засолити огірки при 10 кг "пад" на вас з подарунком

Помідори дорогі цього року. Але урожай огірків був добре. Що варити з дієтичного овочів, який заповнюється холодильником? Все геній простий, тому мій вибір огірки "Гарячий".





За 15 хвилин можна пообідати у ресторані. А якщо свіжі огірки з саду не викликають особливого кулінарного ентузіазму в сім'ї, то не можна затримувати від будинку «Мінімат» і трактора. Дійсно, без найменшого перебільшення, це смачно!

Огірки "Мікромат" Складові
  • 1 кг свіжих огірків
  • лялька
  • 4-6 зубчики часнику
  • 1 ст. цукру
  • 0,5-1 ст.л. солі
  • базилік (за бажанням)
  • мелений чорний перець
  • 3-4 ст.л. л рослинної олії


Підготовка
  1. Вимийте огірки в холодній воді. Вирізати ас. Якщо шкірка гірка, її можна очистити. Якщо ні, залиште його.


  2. Наріжте огірки навпіл по довжині. Великі частини можна нарізати на три частини.
  3. Виріжте кожну частину на чотири подовжні скибочки.


  4. Втратити на дрібній тертці або вичавити часник.
    526795 Р

  5. Вирізати кріп і базилік (за наявності).
  6. Додаємо зелень і часник в огірки.
    Р

  7. Залийте столову ложку цукру і 0,5-1 ложку солі. Наприклад, мені не потрібно багато солі. Я займав ложку і дружину, як вона краще. За вашим смаком.


  8. Додати перець і рослинне масло. Добре перемішати, накрити плитою і відправити на 15 хвилин в холодильнику.


  9. Що це? Готові огірки.


Швидкий рецепт маринованих огірків цікавий тим, що тільки 3 інгредієнти і вдало підібрані спеції буквально перед очима чарівно трансформують смак бульбашкового овоча. Якщо гості несподівано прийшли, і немає інших закусок, то огірки «Мікроте» - просте і смачне рішення для всіх проблем.

Негарантові низькосольові огірки стануть відмінним доповненням до смаженої або запеченої картоплі, прикрасить літній салат, а під барбекю - це самому. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное