Чому в лікарні слід довести млинці з м'ясом

Я ніколи не забуду свій перший раз в лікарні. А коли вона породжувала, і голод тварин після всього. Я пам'ятаю мій бабуся, що надходить і приносить мені курячий бульйон і ці смачні. млинцій

Я потім спробував пара разів себе підготувати такий план млинців, але потім начинку вийшли невдало, після чого сам криш не так, як це повинно бути. Я вирішив не експериментувати знову і попросити мого бабуся. Дотепер цей рецепт є одним з найбільш улюблених і дорогих до серця.

Р

Смачні млинці з м'ясом Сьогодні редакція "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки ідеальний млинець з м'ясом. Покроковий рецепт і мудрість приготування!

інгредієнти
  • 10-15 тонких млинців
  • 500г свинячий фарш
  • 2 цибулі
  • 4 яйця
  • хлібобулочний
  • сіль, перець за смаком
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Зробіть млинці заздалегідь. Можна використовувати регулярне молоко, наприклад, за цим рецептом. Також готуємо фаршу.



  2. Змішайте цибулю і додайте її до м'якоті. Посипати і перець за смаком, змішати.



  3. Вирізати кожен млинець навпіл. Навпіл млинець покласти начинку до сантиметра. Поверніть край млинця, який має начинку, до середини. Покрийте її краю млинця без начинки. Ви повинні мати трикутник.





  4. Збийте яйця, додайте сіль і перець. Вологий млинець спочатку в борошні, а потім в збитих яйцях. Смажені млинці з двох сторін в сковороді обсмажують рослинною олією до золотистої скоринки і готовність фаршу фаршу на начинці.





  5. Це, м'ясні млинці готові. Подавати їх до столу гарячим зі сметаною. Бон привіт!





Редакційна консультація Також я пропоную, як приготувати 2 смачні млинці з запіканням курки, шинки, сиру та зелені. Завдяки парі хитрощів з повсякденної страви вони перетворюються на справжній шедевр!



Але ось ще один кінчик від мого бабуся: для приготування цих млинців краще використовувати не сучасну сковороду з непригарним покриттям, але чавун, з товстим дном. Необхідно добре прожарювати сіллю. Через 5 хвилин можна протерти каструлю сухою тканиною і приступати безпосередньо до млинцій

Не можна лази, обов'язково підготувати ці смачні млинці з м'ясом для вашого будинку. Млинці виходять м'якими і соковитими. Мій чоловік навіть називає їх «міні-чебуреками».

Які млинці вам подобається найбільше?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное