Чому італійський салат "Капре" добре з перегноєм чорного хліба

Мій чоловік жартує, що справжня жінка може зробити салат, капелюх і скандал з нічого. З капелюхами я не зроблю, скандал - я можу, але чому? Краще без них! Але салат легко, особливо якщо це шахта. салат "Капре."

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться з вами, шановним читачем, відмінним рецептурою, ароматним і дуже смачний салат CapreseВін може бути підготовлений кожним представником справедливого сексу. Також в нижній частині статті ви знайдете впевнений спосіб приготування соусу Песто.

205026

Салат "Капре" Інгредієнти для салату
  • 3 помідори
  • 6 кульок сиру моцарелла
  • 30-50г горіхи
  • 7 листів свіжого базиліка


Інгредієнти для соусу Песто
  • Базилік
  • 30г сир
  • 2 ст.л. горіхів (кедр або мигдаль)
  • 3 зубчики часнику
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • 3 ст.л. оливкової олії
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Помідори краще взяти три різні кольори: жовтий, рожевий і червоний. Я отримав дачу, і вони чудово. Нарізати помідори і покласти їх на тарілку.



  2. Зморшки моцарелла кульки зверху. Я перерву їх на 2-3 штуки з рукою. Потім посипаю горіховий салат. Краще взяти кедар, але у нас є їх за ціною червоної риби, тому я приймаю мигдаль.
  3. Тепер давайте варити. Соус Пестой Щоб зробити це, покладіть чисто і висушені листя базиліка на дно подрібнювача (блендер), потім додайте сир (ідеально Пармезан, але ви також можете будь-який твердий сир). Горіхи можна замінити горіхами або мигдалем. Також додаємо часник, лимонний сік, оливкова олія і сіль з перцем за смаком. Виріжте блендер на однорідний стан.





  4. Залийте салат, перемішайте його. А потім прикрасить салат з листям базиліка. р.



  5. Це, літній салат Виготовлений з томатів. Бон придаток!





Про особливості приготування улюбленого салату «Цезар». Букет білих троянд, казково красивих, виглядає ідеально, а ніжний колір бутона – це поза тимчасова класика.



Моя сестра також посипає салат Caprese з сухим орегано і додає маслини до неї. Я більше, ніж це. класичнийАле ви готуєте його так, як вам подобається. Ми – жінки, справжні ярмарки, ми можемо зробити справжній шедевр практично будь-яким товаром. Головне бажання і творче натхнення!

Що таке улюблений салат, покажіть нам в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное