Сквош з сирним тісто

Я недавно отримав гору молодих кабачків від родичів і не знаю, де їх покласти. Що не було придумано: і овочева рага зроблена, і млинці, і катери з фаршем фаршем, навіть перекручувати її. Взагалі, потрібно лише обсмажити кабачки в барі, щоб принести деякі сорти в сімейне харчування. І стоячи по плиті і спостерігаючи все, що було дуже маловідносним. Тексти пісень, а це означає: Тоді я вирішив, "Чому не це робити? й цукіні? ? ?



В кінці виявилася така краса! Я дуже щасливий, і я був дуже щасливим.

Так сьогодні видання. "Сайт" Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Торт з кабачками Інгредієнти
  • 2 кабачки
  • 1 цибулина
  • 3 яйця
  • 150г твердих сирів
  • 80мл рослинне масло
  • 1 ч.л. розпушувача
  • Малкa
  • 250г борошна
  • сіль
  • чилі
  • смачний


Підготовка
  1. По-перше, ретельно промийте і висушіть сквош з паперовими рушниками. Потім позбутися від кабачків хвости, і вирізати кабачки самі в тонкі кола. Найкраще це зробити за допомогою різання, тому скибочки ідеально підходять товщиною.



  2. Наступний план - перемішати тісто. Для цього візьміть глибоку миску і з'єднайте сіяне борошно з розпушувачем, яйцями і рослинною олією в ній. Перемішайте інгредієнти до повного однорідного стану маси.





  3. Потім почистити цибулю лушпиння і нарізати її на дрібні кубики. Також подрібніть кропу і потріть великий солом'яний твердий сир. Всі інгредієнти, приготовані на даному етапі, додають в тісто. Не забудьте додати сіль, перець і ваші улюблені спеції в чашу з тісто, щоб блюдо виходить ароматним і насиченим.

    Після цього перемішайте тісто знову до однорідності.





  4. Тепер покрийте форму випічки з пергаментним папером і злегка змащуйте її рослинним маслом. Якщо ви не оливите папір, його можна приклеїти до торта або замочити і зіпсувати блюдо, щоб не ігнорувати цей елемент. Після всієї підготовчої роботи викласти зрізану кабачки в хлібопекарській формі і засипати їх сирним тісто. Щоб розподілити тісто рівномірно по всій формі, використовуйте силіконову лопатку.

    Залишилося тільки нагріти духовку до 200 градусів і відправити майбутній пироги на 40-50 хвилин.







Після необхідного часу ми перевіряємо готовність торта з дерев'яним мечем і отримуємо охолонути. Отже, підстава торта не туманий і ганчірка, перемістіть його на гриль.



Ну, після нашого чудового цукіно-чеського пирога повністю охолоджується, вам доведеться вирізати його на порційні шматки і подавати його до столу.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное