Як причина з життєздатним батьком-в-правом, який буває порожнім холодильником без дозволу

Як ви знаєте, суглоб доля Це може значно вплинути на домашній затишок, здавалося б, рідних людей. І ми не говоримо про шлюбну пара в цілому, але про некомфортний район з батьками-партнерами. Отже, наша історія сьогодні є про те, що переконується трохи з частими візитами.

р.

Насправді справа досить спірна. Він повністю вірить, але його дружина не погоджується з цим. Люди повинні спілкуватися частіше і бути повністю відкриті один одному. Хто є жертвою в цій ситуації і хто просто тестує когось іншого терпіння?

Близько 6 місяців тому, моя дружина і я вирішив переїхати в інше місто. До цього ми проживали на периферії та працювали в одному міському підприємстві. Спочатку все було добре, робота - він загартує. Не потрібно думати про будь-які непотрібні речі, моя дружина завжди розуміла, коли я був занадто втомився і карелі практично не був як явище.



Але в одному нерозумному моменті все пішли на шматки. У зв'язку з фінансовими проблемами, почалися загальні зрізи, і ті, хто любить мене, і мій вірний запитав залишити. Це був серйозний фінансовий удар, так як ми не встигли поставити що-небудь в свинячому банку. І як його відкласти, якщо маленькі діти знаходяться в руках і практично всі гроші надходять на них?



Але батько дружини пропонував допомогу батькой Проживав в іншому місті і орендувала однокімнатну квартиру. Відремонтувати, на околиці, але самостійно. Ось де ми переїхали. Я був дуже вдячний цій людині, бо він дійсно врятував нас в відчайдушній ситуації.

р.

Перший місяць був кошмаром. Ті крихти, які залишилися від нашого минулого життя, плавалися з великою швидкістю. Діти, харчування та громада їсти все. Я шукав роботу і дружину дивився будинок. Ми також спробували зробити деякі ремонти, але це було більше з відчайу, просто начинити щось важке від великогабаритних думок голови.



Тоді я знайшов роботу, я даю заздалегідь 2 місяці, входився в позицію - і я почав пускати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Принаймні не перший. Я дала невелику частину моєї заробітної плати до свого батька. Назвіть, для комунальних послуг і трохи для оренди житла.

621068р.

І так, як з боредом або з іншої причини мій батько-в-право почав приїхати до нас. І не просто допомогти з будинками, ні. Він сидів на кухні дивитися телевізор і їсти. Я не знаю, коли я не вдома. Тільки тут батько-в-завдяки дійсно їсти без будь-якої свідомості.

Моя дружина зварила сніданок, обід, вечерю, і все, що потрібно було їсти, що залишилося ввечері. Моя дружина скаржала, що вона втомилася від приготування їжі на кухні. Я розумію, діти. Але нам було два з них, чому нам потрібна третина?

Україна

В короткий час я отримав нудь. Ми поговорили з ним без кварель і боїв, пояснили все. І він здавалося зрозуміти. Він не зупинився, але тепер він взяв щось на їсти. У другому тижні він втомився від своєї ідеї і тільки купив пару яблук для дітей, і продовжував їсти на нашому місці.

Я намагався поговорити з дружиною, але не завадити. Вона в основному говорить про право: Ми живемо в будинку і так далі. Але насправді, що далі? Я працюю для сім'ї, я не тримую нічого. Придбання нового одягу може тільки мріяти, тому цей анкер для сімейної скарбниці дуже сповільнює нас вниз. Для мене немає.



Я не знаю, що робити. З одного боку, батько-в-право, бо це його дочка і онуки, якщо тільки для них він буде ходити щодня. З іншого боку, ми не пливли без нього. За цей час наша екс-компанія повністю вирушила. Люди, де вони йдуть. Ось справа. Що б ви порадили мені? "Сайт"?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное