Материнство слів до сина до весілля

Весілля - важливий момент в житті кожної людини. Любти і пережити душу не тільки нареченої, але і нареченого. Тому, найближчі люди грають важливу роль тут. І право. слова матері до сина перед весіллям Не тільки доведемо цінні поради, але й допоможе впоратися з хвилюванням в такому урочистому моменті.

Ця історія зустрілася з нами в Інтернеті і здавалося б, так дрилі і солодкі, що ми не можемо допомогти йому поділитися. Головний герой дуже щасливий, тому що його два найближчих жінки (мах і майбутній дружині) обов'язково отримаються один з одним.



Весь ранок Роман не міг знайти місця для себе. Це наш весільний день, який означає, що він буде одружений в пару годин. Він не хоче спати, і нові думки генерували тільки нові враження і навіть деякі сумніви в своїй голові. Час, здавалося б, на неймовірно повільно, і кожна хвилина перетворилася на тест. Але все ж, X-годинний.



Змащуючи куртку, він раптом знайшов щось на кишені. Роман думав, що вони кладуть щось в магазині і забули його. Але коли він потрапив в кишеню, він витягував запечений конверт.

На лицьовій стороні був прикрашений написом «Моя ромашка». Прочитайте його перед тим, як ви одружилися. Хлопець був ще більш стурбований, тому що раптом є деякі секретні або неприємні новини, які знищать своє щастя? У конверті був лист, написаний відомим почерком матері. Почати читання.



Зміст листа «Дарний син». У вас є один крок, зліва, щоб почати нову фазу життя, що називається сім'єю. Якщо ви впевнені в цьому виборі і готові зробити все, щоб ваша наречена була чудовою дружиною і чудовою матір'ю для ваших дітей, то послухайте мої слова. Порадуйте її як королева. І пам'ятайте, що у вас є реальний скарб. й

«Не критикуйте її зовнішній вигляд, бо в житті жінки завжди виникають моменти, коли краса відступає на фоні. Захищайте душу, бо навіть найкрасивіший вигляд не замінить ніжність, лояльність і доброту. й

р.

«Нехай вона працює занадто багато. Пам'ятайте, що красива половина людства дуже крихка, і тому не пропустіть можливість допомогти вашому улюбленому навіть в найпростіших випадках.

«Для того, щоб гроші не були щасливими, тому нехай це прийде між вами. Не бійтеся, і не струшувати на кожну копійку, не перепрошувати дружину за непотрібні витрати. Я завжди знайшов час, щоб подивитися на очі і бити в променях її сліпучої посмішки. й

«Для цього, кожен погляд на тебе. У цих очах ви об'єкт неймовірного захоплення і поваги. Зацікавити його і не дайте їй очі. й



«Не відмовляється від слів або оленів. Слово не можна повернути, але воно може бути глибоко вкладеною в душі коханої людини. Не дивлячись на кожну красу, яка проходить. У світі багато жінок, які краще, ніж ви. Але вона єдина, яку ви піклуєтесь.

«Це багато чудових чоловіків у світі, але для мене ніхто не може відповідати вашому батькові або вам. І ви не знайдете більшої радості, ніж повернути додому, де чекає любляча дружина і діти.

«Сон, бути щасливим і будувати щастя вашої сім'ї. Але не забув мене і мій батько. Я тебе люблю. Ваша мама.



Дуже подобається. Теплі і мудрі слова перед весіллям Хлопець був особливо радий читати. Така підтримка від матері коштує дорого, тому що часто відносини між матір'ю і дочкою-взагалі непросто. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Що ви думаєте про цей лист? Чи варто писати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное