Що робити з степом, який просить від села до чистої квартири

Ми отримали в руки дуже цікавий, нехай сумний сюжет. Історія панчохиАбо досить, моральна дилема його степеня. Ще один цікавий лист з іншого читача, який не знає, що робити.

13695

Ми всі старші з часом. Це неминуче і станеться для всіх. Звісно, я хотів би, що старша людина нічого не потребує: є достатньо проблем без неї. Але що якщо таке тягар неприпустимий момент і що саме робити в такій ситуації? Від імені письменника.

Я тепер в середині двох пожеж. Я одна мама з невеликою дочкою. Вона потребує гарного виховання, величезної кількості уваги і дитинства. З іншого боку, у мене є старий крок Так ви розумієте, середній вік мешканця цього села становить +-70 років.

687765

Я не пам'ятаю мій реальний батько. Я згадую, що мій молодий мама завжди був сумним і напруженим. Тато drank сильно і збити мами. Я дізнався це як доросла дівчина. Чому не раніше? Коли я був 8 і мій старший брат був 12, мій батько залишив додому. Він нічого не зникнув, просто зникнув.



Через два роки мама зустрілася з іншим чоловіком і любила його з усім серцем. Я пам'ятаю його, незнайомець, з вуса і широкими брюками товстої тканини. Спочатку мій брат і я лікував цей чоловік дуже обережно, навіть господиня, і він зрозумілий чому. Однак, як виявилося, Дядько Юра не погана людина.



Так як матір його дуже любив, і він, в свою чергу, і її, не варто сказати, що будинок нарешті зацарював тишу. Дорослим, працюючим людям, приїжджали тільки ввечері від роботи і робили домашню роботу. Дядько Юра любила похід і часто виходила з братом в лісі, на природі. Він викладав його багато хитрощів молодого туризму, дав йому ніж і новий компас.



Так, кожен любив Дядько Юра. Я не міг. Може бути, тому що я не зацікавився в будь-якому місці. Я не хочу змінити. Всі побачили його, але вони не пішли. Після того, як брат був прийнятий до армії, а потім він пішов за кордон назавжди.



Зараз у мене є 3 зубчики, з якими ми часто спілкуємося в Інтернеті. Його батько добре оселився і може дозволити багато.

Тепер за сумку. Я жив у іншому місті. Він і батько переїхав до села і почав ферму. Її вильот був важким ударом для дядька Юра, а з тих пір він не зміг виїхати з ліжка. Дякую сусідам: вони купили його все, що йому потрібно, навіть якщо вони змінили їх сім'ї. І завдяки брату, він був тим, хто послав їм гроші.



Я був з ним недавно: темрява і терор. Будинок скручується, але приміщення чисто. Ще одна подяка сусідам. Дядько Юра не завадить, але принаймні не завадить. Сила мене, ледь тримаючи спини, захопивши мене. А потім почав запитати мене жити. І це занадто багато для мене. Я не погана людина. Я хочу бути комфортним.

Але маю дочку в квартирі, я працюю. На додаток, я все ще зацікавлений у чоловіків, я не приймаю їх в будинок, звичайно, але я просто не можу витрачати весь вільний час на лежачи людина, навіть якщо не зовсім незнайомець. Є брат, який розуміє все і готовий прийняти свій крок



Тепер вишня на торті: ми пропонуємо нурсінг додому. Послухайте це, Дядько Юра тільки кричав і плоско відмовилися продовжити розмову. Це не підходить йому. Так це я чи ніщо. Я не знаю, що сказати, я плутаюся. Тепер я можу скористатися хорошими порадами, які допоможуть зрозуміти цю складну ситуацію.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное