Як обговорити з батьками придбання квартири на кредит

Переміщення нової квартири Стара - це завжди свято. Реконструкція повсякденного життя, нові ремонти (не нескінченно, звичайно), придбання стильних меблів та іншої композиції, якось мотивують нас показати творчість та творчість.



Але це не завжди працює з вами. Наприклад, якщо людина, кохана людина, з якою ви зростали і проживали довго, не знайдеться власний кут в новому будинку. Чи є нормальний процес життя? Ми не можемо зробити оцінку тут. Це дуже чутливе питання.

Будинок в с. залишався для мене від матері. Я любив його дуже багато в дитинстві. Тепер я 63 і ви розумієте, від своєї колишньої краси і комфорту не залишилося. Незважаючи на все, наша сім'я завжди відстежувала свій стан, зробив ремонт, усунення несправностей.



Поблизу будинку є кілька акрів землі: так, для приємного проведення часу. Не сад або поле картоплі. Там я висадив квіти, пара чагарників, коротко, так що око буде радувати і не доведеться витрачати багато часу. Я думаю, що виявилося дуже добре, і ззовні він виглядає чудово.



Моя дочка 30 років, і вона і її чоловік і молодий син живуть з мене, а точніше, жив з мене. Я не розумію, Антон, мій син-в-право, допомагає навколо будинку, саду, піднімає сина, все це повинно бути: мало, щоб не втомилися від основної роботи. Дочка Ліда сидить з дитиною. Вона використовувала для роботи в якості вчителя початкової школи, але взяв постанову.



І 6 місяців тому, не консультуючи мене, вони випустили банківський кредит, щоб купити свою квартиру. Так як район не дуже великий, можна придбати квартиру в місті не дуже дорого, як в Москві або Ленінграді. Як завжди, я був останню людину, щоб дізнатися, це був сюрприз.

р.

Моя перша реакція була радою: чотириповерхова будівля з гарною трикімнатною квартирою. Не дуже близько, нові сусіди, знову зміна пейзажу. Звісно, старий будинок був густим: знаю кожен куточок його, кожна стіна. Але нічого, ціна невелика, тому не має сенсу продати. Це буде як свято будинку.

Коли я запросив Lida що номер, який я збираюся отримати, вона виглядала темним. Після короткої паузи я дав відповідь: «Мама, це те, як можна зіпсувати настрій». Ми взяли цю квартиру для себе. Однокімнатний номер для Антона і мене, інший для маленького. Ну і вітальня потрібна, XXI ст. Але не хвилюватися, ми отримаємо вам щось, що ви хочете, новий пилосос або телевізор?



Я відчував себе погано і боляче, і я сказав, що я терміново потрібно піти в клініку. Я поїхав до мого сусіда, щоб розповісти про новину і скаржитися на ситуацію. Ми говорили і зважили, але що робити? Ми вирішили, що це було просто завдяки швидкому розвитку подій. Вони не роблять цього, щоб мати, це займе час.



І тепер він був 3 місяці, так як мій дочка і чоловік перейшов в нову квартиру. Про те, що були втілені: погода, ромби, успіх читання онука. У цей час я звернувся з підказкою, що вони змінили свою думку про мене.

"Ні, - каже Ліда, "і не змінив їх розумів". Ми просто збираємо диван. Але ви, мати, вирішив зробити сюрприз більш цікавим: взяти, потім, і пилосос і телевізор! Як це божевільна зробити мене краще. Звісно, вони пообіцяли приїхати на відвідування. Не так далеко, а онука повинна залишити з онуком.

Р

Покажіть мені, будь ласка, це право, що моя дочка і сина-не-правда від мене? І чому це? Я не змусив їх зробити все, щоб допомогти. Вона не була кричу або змусить скандал. Це був океї. Чому це зміни? У трикімнатній квартирі і я обов'язково маю достатню кількість простору, які гості можуть мати там, я знаю всіх своїх друзів сердечно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное