Після їжі такі торти, родичі відразу конденсують

Хто не любить випікання яблуками? Я впевнений, що кожен має своє улюблене: хто має charlotte, хто має скаони. Але я віддаю його. пиріжкий



Є секрет у підготовці, яку я бачив з моєї тітки зі Львова. Такі торти на другий день будуть красивими і м'якими, і все в спеціальному тісті для випічки.



Яблуні пиріжки з дріжджового тіста Інгредієнти
  • 300г молока
  • 7g сухих дріжджів
  • 50г цукру
  • 5г сіль
  • 60г вершкове масло
  • 25г кукурудзяний крохмаль
  • 470г пшеничного борошна
  • 400г яблук
  • цукор
  • мелена кориця
  • 1 жовток


Підготовка
  1. Половина молока нагріта і змішують з двома ложками борошна і дріжджів. Нехай він стоїть за деякий час. Частинки дріжджів повинні бути повністю дисперговані. Ось близько 5-7 хвилин.
  2. В іншому молоці додайте сіль і цукор і перемішайте до повного розчинення. Після пиття в басейні, який вже встиг стояти трохи.
  3. Розтопіть вершкове масло, додайте його і перемішайте. Через сито, просіявши трохи борошна і кукурудзяний крохмаль. Все ретельно перемішати.
  4. Додайте решту борошна поступово. Тісто повинна виходити не дуже щільно, але і не приклеїти до рук. Якщо залишилося трохи зайвого, краще його видалити. Ставка на 30-40 хвилин в теплому місці, нехай він піднімається. В той же час ми зробимо начинку.
  5. Очистити яблука, видалити насіння і нарізати на шматочки. Потім змішайте його з корицею.




Спробуйте не вирізати тісто занадто важко. Рол в кулі, кришка і дати йому відпочинок протягом п'яти хвилин.



Потім прокочуйте наші кульки в невеликі зав'язки. Покладіть кілька яблук і кориці в середині і посипте трохи цукру. З тіста складіть довгастий торт: складіть навпіл і ретельно закріпіть кінчики між собою. Зробіть 3 розрізи з боків і залиште перед випіканням протягом 20 хвилин. У цей час змішати жовток з столовою ложкою молока і змащувати отримані коржі. Ми можемо випікати. Поставте в попередньо розігріту до 190 градусів духовки протягом 20 хвилин. Дядько!



З редакційної колегії і чому вони пиріжки Чи є вони так розкішні і смачні? Все про кукурудзяний крохмаль. Але навіть без неї дуже добре.

Хто не хоче харчуватися? І не заперечуйте себе. Пампер будинок сьогодні і писати в коментарях, як багато тортів можуть їсти. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное