Які поляки купують в російських магазинах

Багато моїх друзів живуть в Польщі. А коли один з них буде додому, я запитаю вас, щоб принести мені польський гості. Смішні, але те ж саме відбувається до них. Коли вони повернулися, вони доводять щось для своїх польських друзів. Я дивлюсь. товарів російського походження використовуються популярний в Польщі?

Р

У статті ви знайдете вибір 10 Найпопулярніші продуктиякі поляки купують в Росії. Вартість та якість грають важливу роль. Давайте подивимося, що в цьому списку!

Товари російського виробництва Sweats Sin не складе на російські солодощі для майбутнього, якщо є така можливість. Цукерки та шоколад московських заводів Вони відрізняються високою якістю продукції. І поляки не плутаються високою вартістю товарів. По-перше, ціна не втрачає стільки, скільки через тариф. По-друге, товари дуже гідні!

, Україна

Зрозуміло, поляки люблять купувати в ювелірні вироби в Росіїй Проблема є відносно низькою вартістю золота. Звичайно, кілька людей хочуть піти за кордон на одну прикрасу.

р.

Якщо це щось більше, чому ні? Крім того, в російських магазинах можна зустріти польські маленькі підприємці, які роблять покупки для свого бізнесу.

Цей продукт дивився мене найбільш. Поляки не пропустимуть можливість скупчитися парою з трьох по кордону Ніжні ножі для себе, друзів або на продаж. Можливі проблеми на кордоні. Але люди не дивляться на роботу



浜у 涓 蹇 У Польщі таку солодкість не можна знайти з вогню протягом дня. Ось чому поляки, які не раз спробували Російські козиЯ люблю їх знову. Спочатку вони не тільки смачні, але і не зіпсують фігуру. По-друге, продукт зберігається протягом тривалого часу, тому його можна придбати для майбутнього і насолоджуватися смачними протягом тривалого часу.

Продаж дитячого харчування дитяча їжа з РФ з причини. По-перше, це один із діючих товарів серед росіян, українців та Білорусі, які переїхали в Польщу. По-друге, якість польських дитячих продуктів відверто ламе. За смаком така їжа не дуже відрізняється від звичайних злаків і готових пюре.



浜у 涓 蹇 дерев'яна сумка - пошук поляків. Ми звикли взяти їх з нами на пікнік, щоб зробити шашлик. Але в Польщі багатоквартирні будинки часто нагріваються вугіллям. Тому мешканці місцевих жителів радують Російське вугілля У зручний пакетах. Це не тільки дешево, але і горить надовго. І це говорить про свою хорошу якість.



Спирт і сигарети Спирт і сигарети Класичний тандем для польських торговців. Дуже просто тут. По-перше, російські продукти цього плану значно дешевшими. Багато людей не задоволені якістю польських виробів в цьому сегменті.

Зефір і галва Зустріч на полицях Польщі зефір Це практично неможливо. І якщо вони продаються, їх якість залишає бажати кращого. Мій друг Вірка завжди займає пару упаковок цукерок для своїх друзів, коли вона йде в Польщу. Вони люблять наші продукти і завжди просять більше.



Ви можете припустити, що Російські товари Так популярний в Польщі? Цікаво, як можна розширити цей перелік товарів. Ми сподіваємося, що це допоможе нам. Якщо ви коли-небудь сказали полякам, обов'язково зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное