Що робити з весільним кільцем після розлучення

Це не працює. Вони обтяжують один одного, обтяжують себе, і в підсумку вирішили відокремити. Добре не менше, спокійно, без зайвих емоцій і коктейлів. Ви не можете бути разом. Життя йде на курсі. І ось весільне кільцей Що робити з ним? Зберігати його в пам'яті або позбутися від неї?

р.

Редакція "Сайт" Я запитав себе, що питання. Що робити з кільцем? Це не тільки символ чорної частини, але і шматка дорогоцінного металу. Бог з ними, з почуттями. Після того, як це закінчиться і кільце зірється на вас, нам потрібно вирішити це один раз і назавжди.

Wedding Rings Після Divorce Мати Різні думки Наприклад, розлучення знімають кільце з правої руки і кладуть її зліва, щоб зробити її чітким - в розлучення. По-перше, ми не бачили, що часто, і якщо ви не знаєте людину, ви можете подумати, що ви одружений іноземець, тому що вони зношують кільця на лівій руці. Вони кажуть, що вони роблять точно протилежним.



Інші вражені громадяни вважають, що зношування кільця після розлучення означає притягнення з ладу і будь-якого негативного, оскільки воно постійно нагадує, що щось не працює в житті. Хоча деякі люди мотивовані почуття, що зараз вони прагнуть зробити більше. вибірНагадуємо мене про те, що я був.



Як нам здається, краще просто приховувати цей кільце в шафі, якщо його важко брати з собою прямо зараз, а потім повністю позбутися від нього. До речі, ця сцена ефектно показана в фільмах. Там герой (або героїне) ріже кільце від руки і кидає його в ставок кудись, щоб почати нове життя прямо зараз. Ось деякі способи позбутися від подразненого кільця.



Де покласти весільний кільце після розлучення
  1. Повернутися назад. З одного боку, це благородний акт, з іншого боку, це можливість продемонструвати свою незалежність і видалити цю проблему з себе.



  2. Перейти до магазину pawnshop або jeweler і продаємо. Продукт золото, ви можете отримати досить гарну кількість і пити шампанське.
  3. Переходимо до ювелірних виробів і змініть для інших ювелірних виробів або для того ж, щоб його розтопити.





Довірте мене, це не займе багато зусиль. Після того, як ви не Фродо і це не кільце живлення. Крім весільного кільця, є також весільне кільце. Зовсім трохи вище нормальних людських зв’язків.

Що робити з весільним кільцем Є один варіант - поговорити про цю тему з священиком. Він подарує Вам пораду про те, що робити з прикрасами. Найчастіше ці кільця просто даються церковнийУ якому відбулася весільна церемонія. Зрозуміло, що провину також зменшується. Сім'я була знищена.

р.

Не зрозуміло, як ми будемо діяти з нашими кільцями, але ми знаємо одне для того, щоб - не буде проблемою, якщо ми не розлучення. Звичайно, є випадки, коли шлюб не просто нестерпний тягар, але прозорийЩо б не було щастя. Решта шлюбу повинна працювати. Алмаз не стане діамантами.



Весільне кільце після розлучення Історія. Ми щиро віримо, що нічого не сподобалося, що це сталося в житті, і якщо воно має, то напишіть в коментарях, які ви робили з кільцем. Ось посилання, щоб дізнатися, що дуже дружня сім'я. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное