Яблуневий оцет і як довести його до стану мармеладу

«Начинка з яблуні пиріжки ніколи не витікає!» «Щоб мені розповісти вам, як зробити яблучне насіння, густий, ароматний, за смаком як мармелад?» ?

«Одно я роблю!» Я сказав і підібрав олівцем і ноутбуком. Ну, як я спробував його з нею, я відразу зрозумів, що там немає ніде тягнути - сьогодні я збираю підготовку цієї делікатеси.



Як приготувати Apple Videlo Сьогодні Edition "Сайт" Поділіться інструкціями приготування найсмачніших яблуко-пилй Доведений рецепт за роки!

інгредієнти
  • Відро
  • 4л цукру
  • 200 мл оцту (9%)


Підготовка
  1. Яблука (подруга зазвичай бере сорт "Мельба") мити, але не очиститися. Наріжте їх тонкими скибочками. Другий варіант: можна розрізати яблука дрібно, а потім подрібнити блендер. Але я люблю те, де яблуні ріжу.



  2. У великій каструлі з товстим дном залийте яблука, додайте цукор і залийте оцтом. Залиште на 10-12 годин для яблук, щоб дати сік.
  3. Поставте ємність з яблуками на плиту і варіть близько 2,5 годин, періодично помішуючи.



  4. Пилоподібна пилка (гаряча) на стерилізованих банках і розкачати їх. р.



  5. Це, дивовижний. яблуко Готовий. «Я зазвичай відкриває деякі хребти взимку, але половина з них зазвичай не живе, щоб побачити зиму. Попереду! Подруга завершила свою історію.







Я також хочу знати, як зробити яблучне масло. Гострий мазок для сендвічів з ніжним горіхом вершкового смаку!



Тепер ви знаєте, як зробити яблуко. будинокй Виявляється, щоб бути бомбастичною, тому всі зусилля з різання яблук окупляться сотні разів.

І не хвилюйтеся про оцет, він не схожий на нього. Ви хочете бачити? Ви робите яблука на зиму?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное