Чому б батько виніс гніздо і покаже сина його, як він працює?

У моїй країні, під дахом на ганку, порожня була Півтори залишили свій будинок, і спочатку я хотів би взяти гніздо до деревини. Але мій син привітав нас краще. зЩоб побачити, як живуть його мешканці. Ми вирішили зробити маленькі наукові дослідження.



Я хотів бачити, що був всередині. Я ніколи не попросив себе цим питанням, і це дійсно цікаво. На додаток мій син тепер вік причини - він зацікавлений в всьому, що він бачить навколо.

р.

Успішне навчання було дуже цікавим і інформативним. Ми назвали нашу маму, дідусь – ми навчимося викопувати гніздо всіх родичів.





На дотик, структура гнізда нагадує папір, яка булапами, що робляться з кріпленої деревини. Ніж складається з декількох таких шарів, і всередині рігового будинку є медом. Ми вирізати гніздо навпіл і знайшли багато шестигранних клітин, які міцно проводяться разом.



Я був впевнений, що гніздо буде порожній, тому що ніхто не прокинув там на тиждень. Тим не менш, до нашого сюрпризу ми знайшли тенантів. Всередині медові комбінезони знайшли невеликі аспенські кулі. Виходить, що на відміну від бджіл, які зберігають мед в медово-комбах, свербить їх породу.

доб.

Ці клітини покриті спеціальними білими «капсами»: в деяких живих практично зрілих осіб, в інших – тільки комахами личинок. Наш гнізд виявився для того, щоб бути вражені, тому ми ретельно складали його назад і взяли його до лісу. Я сподіваюсь, що батьки ліктів знаходилися в лісі і насолоджуються життям.

р.

Якщо необхідно позбутися від гнізда лопа в країні, краще використовувати побутові інсектициди або спеціальні аерозолі. Також підходять народні методи: миючі, димові екрани або пастки і приманки для замочок. У найскладніших випадках краще викликати послугу контролю комах.



Я також хотів би сказати, що в будь-якому випадку не турбувати гнізда, якщо є щелепи. Вони будуть захищати свій будинок і можуть помилитися вас за ворога. Укус лопу може бути дуже болючим, а в найважчих випадках викликати алергію. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное