Як відповісти на чоловіка, який не знає, як нагріти власну їжу

Більше половини шлюбних шлюбів вкрай не закінчуються розлученням, але ці сумні статистика не турбують тих, хто збирається почати сім'ю. Кожен сподівається, що його проблеми в відносинах не будуть впливати, що означає, що його шлюб має тривалий і щасливий майбутнє. Це те, що дружина думає і думає. лацінай

На довгому і щасливому житті нової сім'ї сподіваються і добрі родичі, які люблять піднятися на молодий з порадами і викладаннями. Але ми все одно вважаємо, що відповідальність за майбутнє сім'ї лежить тільки з чоловіком і дружиною.



Я завжди мріяв про щасливу сім'ю. Я був одружений протягом 8 років, і всі ці роки я пам'ятаю свою маринальну роль - завжди підтримую чоловіка, який приносить гроші до сім'ї.



«Я все, що я можу зробити, щоб поліпшити наше життя. Я хотів будинок бути гарним, красивим і затишним. Але я не хочу ввімкнути в покоївку. Я жінка, яка хоче любов і увагу. Я не маррі варити і чистити назавжди. й

«У нас є два діти, і я провів більшу частину мого життя на батьківщині. Підняти і підняти дочку з сином, варити, помити, очищати, зайняти будинок. Але коли я нарешті отримав працювати, я мав неприємне відкриття. й



«Я бачив, як мій чоловік і діти дійсно відчували про свою роботу. Вони не зацікавилися своїми домашніми справами. І все доля Залишилося на плечі. й

«Ні, я не відлягаю мого молодого сина, бо він тільки 4 роки». Але він шукав у старшій сестри і його батько. Він приймає приклад з них. Софійський не миє чашки після себе: вона думає, що це моє занепокоєння. Це пряма несправність чоловіка. й

«Для всіх 8 років Максим не очищав або миє посуд в будинку. Він вірить, що догляд за домашніми тваринами має залишатися виключно на дружині. Ви не можете допомогти йому, тому що він втомився на роботі. Коли я прийшов додому від роботи, я починаю готувати вечерю. Мій чоловік думає це нормально. й

р.

«Я не можу змінити свої погляди. Він впевнений, що жінка повинна обходити як чоловік, так і дітям. Я не хочу бути домогосподаркою для відпочинку мого життя. У мене є амбіції, і я хочу зробити те, що я люблю, не тільки варити борщ і мити підлоги.

«Останньою соломкою стала недавня антіка. Я прийшов додому від роботи втомлений і впав дупа. Коли Максимус прийшов додому, він кинув мене тільки, щоб зігріти свою їжу. Я не збираюся, я просто зігріваю його! Але навіть дитина здатна це зробити без допомоги, жінка сказала.

Намагатися з розумом з мужчиною «Це занадто багато навіть для мене». На наступний день я пішов до батьків. Я хотів би, що мій чоловік повинен бути принаймні пару днів в моєму місці, щоб відчувати себе як дружина-господиня. Але мій план почав відступати від початку. й

60364161

«Мої батьки відмовилися підтримувати мене. Вони абсолютно на стороні Максима. Я хочу, щоб це міг руйнувати шлюб. Я мав піти в будинок брата, але я не можу залишитися тут довго. І якщо я отримую додому так швидко, мій чоловік не розуміє або навіть спробує змінити. І він, і діти будуть бачити мене як без проблемний господиня. й

«Як довести чоловіка, що я, перш за все» свінгериНе покоївка для всієї родини? Моя батьки думають, що я невірно. Але скільки я хочу? Просто сімейний спокій, тепла і маленька турбота. Це занадто багато?' просить Cristina.



Шлюб - це рівний союз дорослих. Якщо так, їх обов'язки повинні бути грубо рівні. Звичайно, краще, коли люди згодні про права і обов'язки, як кажуть, на березі, перед шлюбом.

Однак після багатьох років життя разом можна зробити коригування, особливо з життя Крістіна змінилася: після довгої постанови вона повернулася до роботи. Якщо у шлюбі беруть участь чоловіки, сімейний догляд Вони повинні бути розподілені досить. Злий чоловік повинен розуміти це.



Таким чином, в будь-якому випадку, подружжя доведеться говорити і вести переговори, шукати компроміс. У цій ситуації Крістіна радять менше давати в емоції, і бути більш послідовною і наполегливою. Після того, як людина не сором'язлива хоча б іноді мити посуд і готувати, очищати будинок і вийняти сміття, ходити з дитиною і допомогти йому з уроками. Не складно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное