Як дізнатися про допомогу

Попереднє ставлення до батьківського або дочка-в-право сформовано у багатьох людей з оповідань. Життя – це різне, але з якоїсь причини – мати-в-право і дочка-в-право знайде причину, щоб зіткнутися з ними. Сьогодні ми покажемо історію, яка піднімає завісу ускладненого зв’язку між матір’ю та дочкою. Ця історія була продемонстрована до нас за допомогою компенсатора. Людмила Петровна не мав пресуддів на цьому предметі, поки вона провела вихідні в країні з сином та майбутнім дочкою.



Я завжди думав історії про Мат-в-праву та дочку-в-праву. Ви завжди можете знайти спільну мову. Я 55 років і все життя я вірю, що два жінки, які люблять однакову людину, можуть вирішити будь-яку незгоду. Я думав, що до останнього часу. Я довго пам'ятаю ці вихідні в котеджі.

Я побачила наречену кілька разів, але насправді не спілкувався. Останні вихідні ми вирішили провести вихідні в країні і познайомитися з нареченою сина ближче. А син і дочка-в-прави були щасливі зміни містського середовища до комфорту села протягом декількох днів.



У суботу ввечері діти приїхали на котедж. Приготував багато різних страв, в цілому, готуємо до приїзду гостей. Коли мій син і дочка-в-право прибув, я почав встановити таблицю. Я попросив мого гостя, щоб допомогти мені на кухні. Звісно, я не попросив її чистити картоплю, все було готово. Не вирізати хліб, покласти техніку на стіл.

Я бачу, що дівчина не дала вигляду, що почув мене, залишатися сином на столі. Бажаю, я думаю, що вона не чує її. Я приніс все від кухні самому. Після обіду, дочка-в-право, син його пішов в будинок, щоб відпочити від дороги. Мій чоловік і пішов на кухню, щоб мити страви.



Проста вимога до гостьової кімнати, яку я приготував, звичайно, як очікується. А після решти юнака вирішила прогулятися річкою, потім повернулася до встановленого столу на вечерю. Я кажу, давайте пити чай і обсмажити шашлики. Маша, будь ласка, порізати сир. І вона каже мені: І, Людмила Петровна, має правило. Краще нічого не робити на вечірці. господиня знає краще, як розрізати сир і встановити стіл.



Я був, відверто, вийшов назад. Чи можна вирізати сир для сендвіча неправильно? Майбутнє дочка-в-одному притримують її правила всі вихідні. Вона не допомогла, не хоче нічого варити. Увечері, коли її чоловік і син почав обсмажити шашлики, Марія стояла поруч з нею і говорила солодко. Я знову влаштував таблицю. Мій син побачив, що я був, обережно кажучи, збуджусь про стан речей, і волонтерів, щоб мити страви ввечері. Маша не звернула увагу на це і не допомогла йому допомогти.

р.

Ми можемо принаймні видалити пластини з таблиці. У країні все чисто і чисто, є гаряча вода, тому страви можна мити. Це не людина бізнес. Наступного дня молодят сховаться до ноону. Тоді вони почали повільно збиратися на виїзд, як завтра йти до роботи. Навіть ліжко не очищається... Вони, ймовірно, не хочуть зробити неправильне ліжко.



Я люблю гостей, сестра і нефрики часто приходять до мене, друзі, колеги мого чоловіка. Кожен раз хтось намагається допомогти. Моя сестра завжди миє посуд, говорить, що так як я варила, вона очищає її. Ми приїжджаємо з дому, щоб не варити багато. Кожен раз, навіть ті, хто прийшов вперше, якось намагаються допомогти. Звісно, я відмовляю, не приймається, щоб зробити все, але все ж.



Ця поведінка дивна для мене. Я не знаю, як одружитися з дочкою-в-правом, бо вона і її син одружився з цим осені. Не хочеться допомогти дітям, якщо вони не хочуть допомогти батькам зараз. й

р.

Людмила Петровна була правою, коли вона сказала, що ви завжди можете знайти спільну мову. Головне, що не варто забувати про час. Перше, що потрібно зробити, сидіти і говорити спокійно, обговорити те, що і як це в будинку. Кожен будинок має свої правила, дочка-взагалі, можливо? намагалася не турбувати гармонію і трохи перестаратися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное