Після цього я промив всі домашні дзеркала вранці і ввечері без невдачі.

Я думаю, що мій бабуся багато пізно. Вчив мене багато і залишив незнімний знак на моєму житті. Я недавно пам'ятав, як наш день пішов, коли я залишився на ніч на б'ю. Вранці бабуся починав потерти все на блиск. дзеркалай



Ця дивовижна звичаю мене. Але як дитина, бабуся пояснив мені, Чому миємо дзеркала щодня?й Я вірю, що я не вірю в такі переговори. Однак цей вид має право існувати. Крім того, в кінці статті я буду ділитися з вами перевіреними народними методами для очищення брудних дзеркал.

Гранмати вірили в ознаки, пов'язані з дзеркалами. Вона завжди дивиться в дзеркалі перед виходом. Крім того, вона спробувала слідувати відомим Правила, що стосуються домашніх дзеркалй Я не чув з них!



По-перше, ви не можете повісити дзеркала на кухні, в спальні або біля місця, де ви працюєте. Дитина віком від 1 років не повинна бачити своє відображення в дзеркалі. Крім того, ви не можете поставити дзеркала навпроти вхідних дверей або подивитися на зламаному або навіть тріщиному дзеркалі. Також краще не купувати старі дзеркала, які були використані. Не можна дарувати і отримувати дзеркала в подарунок.

Звичайно, пара правил Бабця порушена. Наприклад, в її квартирі було багато старих дзеркал, спадкоємних від матері і бабусі. Позбавити, що рука просто не підійшов. Щоб якось компенсувати порушення, бабуся уважно подбала про чистоту всіх дзеркал в будинку.

На жаль, вона зробила її з інших причин. Бабця дійсно вірю в все. міксий «Дзеркало здатний отримувати і відобразити інформацію і енергію», - сказав він. На її думку, домашні дзеркала можуть поглинати людські емоції. Навіть якщо він не показує їх чітко. Дзеркало запам'ятовує всі наші думки, коли ми подивимося в неї. Ви вважаєте, що?



Найкраще, якщо кожен учасник сім'ї має дзеркало в квартирі. Тим не менш, навряд чи хтось має таку річ. Так слід мити дзеркала. вранці і ввечеріДля зняття енергії накопичується протягом дня. Бабця назвав його різновидом гігієни. Крім того, з особливою зеєю, бабуся змивається дзеркалами, якщо виникло конфлікт в домашніх умовах.

Звичайно це. звичок Нехай люди будуть любити це. Я ніколи не бачив дзеркала в моєму домі, щоб очистити і очистити. До речі, вона мала пару хитрощів, які допомогли зробити навіть найбрудніше дзеркало чисто. Я все ще користуюсь порадами моєї бабусі. Я хочу поділитися з вами!



й Як мити домашні дзеркала прості народні засоби - це горілка. Бабця відкрив шматочок середньої бавовни, змочивши його в сороку градусів і промивають всі дзеркала. Потім я взяв м'яку суху серветку або бавовняну тканину і витирав їх сухим. В результаті дзеркальні дзеркала просто шон.



Коли не було горілки, бабуся. вуаєрист І я зробив точно те ж саме з спиртом. Так само, як чистити і швидко! Крім того, класичний радянський метод з оцтом і газетою не був скасований. Але щоб бути чесним, мій бабуся не хотів, тому що він закінчився занадто багато сміття.

І ви вірите, що дзеркала Чи існують міфічні властивості? Обов'язково підкажіть, як часто ви чисте дзеркала і які засоби, які ви використовуєте. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное