Як живуть мої друзі в польському селі біля кордону з Росією?

Моя музина і її чоловік переїхав до Польщі. Вони тепер живуть в селі біля м. Ольштин, біля кордону російської. Я зустрілася з дружиною, і я домовився. У цій статті я розповім вам, як живуть поляки і чим виглядає звичайний. поліруванняй



У Польщі зручно жити як в місті, так і в сільській місцевості. Дохід звичайного поля дозволяє йому придбати автомобіль для своєї родини. Таким чином, ви можете жити в сільській місцевості і легко дістатися до міста, щоб працювати. Крім того, є дуже хороші і якісні дороги з зручною транспортною розв’язкою.



Коли ми приїхали, ми відразу ж помітили, як поляки будували будиночки далеко. Вони віддають перевагу конфіденційності та конфіденційності. Нерідко можна знайти будинки в лісі, які знаходяться далеко від шуму і суєти і ближче до природи. Принесіть зв'язок до таких особняків не так легко, але варто. Про це - гармонія і спокій.



Моя сестра ходить до Ольцтину за роботу, і моя сестра працює з дому. Вони роблять добре з Інтернетом, хоча вони живуть так далеко від цивілізації. У вихідні дні обирають Ольцтин або інші великі міста. Відпочинок в селі.



Одні поляки приходять до села тільки на літо. Замість дому, у них є власний котедж з усіма зручностями. Вони так само зайняті, як ми з господарськими господарствами, але замість картоплі і огірків вони воліють вирощувати ягоди і фрукти. Здавалося мені, що вони робили це для задоволення, не бо вони мали.



У більш заселеній частині села будуються будинки ближче разом. Здається, що в центрі села живуть більш соковиті люди. У цьому селищі є місце, щоб піти: невелика кафе, красиві алеї і навіть музей. І, звичайно, чудовий храм, як в будь-якому селі в Польщі.

В останній день до того, як ми залишили, ми приїхали сидіти в кафе, щоб говорити, щоб "фіксувати" нашу подорож. Я був приємно здивований польською гостинністю. Ми дуже раді! Крім того, власник кафе пам'ятається - художник, який влаштовує виставки і культурні вечірки. У цьому селищі люди працюють в саду і саду протягом дня, а ввечері проводять культурний час.

36250Р. 3700Р.

Ми також відзначили, що національний колір добре збережений в Польщі. Поляки цінують свою культуру і традиції. Під час національних свят вони прикрашають свої будинки таким чином, що здається, ніби вони були в іншій епоху.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Zalipie-the найкрасивіше село в Польщі #zalipiethepaintedvillage #village #firstpicturesquevillage #zalipie #zalipie #zalipiepoland #poland #malowanachata #polska #painting #art #tour #tour #photography #photography #фотозйомка #фотозйомка #симпатична #симпатична сівалка #draskinadome #art #Polish #journey #journey #journey #journey #journey #journey #journeyПольща

Останнє повідомлення від Julia (@ljusha_travel) 24.06.2020 в 6:24am PDT



Моя дружина і я любила польське село. Незважаючи на те, що село далеко від міста, ми не помітили відмирання або відхилити тут. Це часто буває в інших країнах, коли люди залишають сіл і переходять в життя ближче до міст. Половці зуміли зробити життя в с. дуже комфортний - сестра і її чоловік не пошкодував їх рух. Якщо у нас є можливість, ми обов'язково прийдемо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное