Після святкування 40-ї річниці життя змінилося різко, хочу попередити вас.

Як правило, юнаки після 30-річної вертикалі з страхом очікують кожного наступного дня народження. 40-річчю здається початком закінчення. Чи не можна відсвяткувати цей ювілей. Це не просто про перебіг. Але що це? Жіноче життя після 40?

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться думкам абонента, який перехрещував цей значний віх на пару років тому. Вона зробила деякі дивовижні відкритті для себе. Найцікавіші з них вирішили поділитися.



Життя жінок після 40 «Все життя щоденне відкриття». І після 40 років цих відкриттів мій життя отримав тільки більше. Що здавалося б, загубило його значення. І багато чого, що я не звертаю увагу на те, що прийшов до тебе, пише Вікторія.

«Я почав усвідомити, що сірі волоски більше не були випадковою. І вона фарбувала її волосся регулярно. Я зрозумів, що варто витрачати гроші на гарну стрижку, тому що хвіст не добре виглядає як раніше.

р.

“Час багато років тому я постійно знаходився з моїм тілом. Вам не сподобалося, потрібно його поліпшити. Я відчував себе, як я збираюся працювати над нею трохи більше, практика трохи більше, і це буде ідеально, вона була б мрія тіла. Тепер завдання є менш амбітним - намагатися зберегти функціональність тіла якомога довше. Ми подбаємо про себе і віримо, що ідеальне тіло, яке ми зараз. й

«Покрадені речі відбуваються з пам'яттю. Коли я думаю про молодьБагато поганих речей з точки зору. Чому я розірвав мій друг? Чому я розлучився? Де я зробив помилки? Я не пам'ятаю.

«Час покрили все з хазею чарівності. Як ми старіємо, ми починаємо розвиватися. Хороші залишки у верхній частині, і поганий має вийти в підвал пам'яті. й



Комфорт розбитий красу: Я хотів би грати в спорт, щоб бути красивим. Щоб відобразити плоску мумію і тонкі стегна. Але роки і любов солодощів приймали їх пальцем. Тіло не став ідеальним, але тільки почав рухатися від ідеального. Здається, що боротьба втрачається і спорт може бути забутий? Про нас Зараз немає. й

«Я вже знаю добре, що без регулярних прогрівів, розтяжок і навантажень, я починаю мати головний біль і перерву в спині. Але я хочу виїхати з ліжка вранці без зайвого зрада і зустрітися з лікарями рідше. А з онуками, які я чекаю або з захопленням, я також хочу, щоб мати час для малюків.

Габаритний зображення

«Краса здавалася безперечно до комфорту. Я пам'ятаю мій перший мама-в-право запитую мені, як я ніколи не втомився від носіння каблуків. Мені було цікаво: ви втомилися від зачіски? Але не тільки пара десятків років пропущена, і я себе дивлюся з сюрпризом і життею у жінок, які рухаються в підборах. Я вгадаю, що я готовий до ролі матері-в-прави. й

«Чи думають, що деякі з моїх друзів і членів сім’ї вже є рідними, а деякі з них – дідусь. Але мозок відмовляється приймати його. Що таке бабуся? Це Светка, тільки 4 роки старше мене.



Кілька чоловіків, які все одно керують такими ж молодшими. І кожен раз, коли я боляче з'ясував, чи підходить цей чоловік для моїх синів або ще ні? Я зазвичай видихала з рельєфом. Але дуже схильність, що в 5-10 років такі чоловіки перейдуть в категорію «наряддя для сина».

«Шинування і Літературай Нерідко я хочу познайомитися з реальними біографіями, оповіданнями, долею людей. Ви починаєте шукати причини і візерунки частіше. Я намагаюся дізнатися більше про історію своєї сім'ї і я сумно знаю, що багато вже безперечно втрачено в абісах минулого. й

(Б)

«Окремий час, я розумію, що претензії стають меншими і меншими. Я вдячний за хороші речі, які трапилися. Для удачі з правими людьми, для подій та можливостей. І наречена в собі, які захопили шанси, не пропустили.

«Які мої плани на майбутнє? Вони прості. Насолоджуйтесь те, що я маю. Проведіть більше часу з батьками та дітьми. Більше на відкритому повітрі. Дивись, хто хоче бачити. І просто насолоджуватися життям, жінка впевнена.



У будь-якій стадії життя кожен має свої відкриття. Але цікавіше послухати тих, хто сприймає будь-який вікова зміна Не з гіркотою, але з інтересами і вдячністю. Кожен вік хороший своїми силами. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное