Я пішов в елітний магазин, вшитий в пухову куртку, і консультанти не виглядали на мене.

Тут ви побудуєте свій бізнес, враховуйте все в світі, всю логістику, витрати, знайдете перспективне місце, зробіть свій магазин цукерок, але. За допомогою людського фактора можна розбити весь план. Це може бути добре. обслуговування клієнтів безболісно шліфування.

р.

Ми в новинах. "Сайт" Ми часто говоримо про те, як ми подаємо в магазинах і ресторанах. Іноді можна побачити досить з'ясне ставлення. Якщо продавець або консультант може відкривати вас. Однак, ми намагаємось лікуватися з розумінням, оскільки не відомо, що продавець повинен зіткнутися перед вами.

Обслуговування клієнтів, але це ще не точка. Після того, як консультанти познайомилися з одягом. І на основі цих вражень вони можуть легко відхиляти клієнта. Але ситуація зараз досить неоднозначна – багато людей, які виглядають просто, можуть бути власниками щільного гаманця. І навпаки. Про нас ІсторіяЦе те, що він зазвичай виглядає як.

46

«Я знаю цей магазин, напевно, не найдешевший товар. Але завжди живо, прикрашений красиво, багато консультантів. Я вирішив приїхати через одну з моїх друзів в управлінні в центральному офісі цієї мережі. Я був там раніше, але якось не був час. Тепер я вирішив оцінити.

І ви знаєте, що? Я нехтував! Я був досить просто одягнений, в мій старий, але вірний бій пуховики. Я завжди зносу його, коли я ходжу на ринок. Тут хтось може легко «прожити» рукою, що тільки відчуває щось жир, є плями. В цілому я шкодую, щоб носити хутро пальто на ринку, а комфортний пуховик просто правий.



Навігація Він пішов, як кажуть, через ряди. Я бачив, але є багато речей, важко зрозуміти. Я не можу стояти, я назвав консультанта. Дівчинка підіймала мене дуже мало. Вона повинна бути відлякута моєї пуховики. Я запитав, де одяг був необхідний. Вона продемонструвала мене і пішов прямо. Я був вражений і був утрудненим з прагненням негайно залишити.

Але я вирішив не звертати увагу і почала розглядати костюми, які цікавлять мене. Ціна тегу становить близько 300 доларів, але це не страшно мене на всіх. Я можу це дозволити. Я вирішив спробувати це, я повинен добре сидіти. Зателефонувала ще одна дівчина, вона прийшла з обличчям, кажуть вони, все ще не буде купувати, чому шоу?



Тим не менш, вона тримала мене весь час, відволікаючись від клієнтів, які об’єктивно краще одягалися, ніж я був. Після 20 хвилин я вибрав три набори відсотків, з'ясував його і вирішив купити. Вони добре сидять, виглядають стильно, якісний матеріал і розрізають.

Ви повинні бачити, що дівчина обличчя! Я був так званий, коли я зрозумів, що я отримав хороший відсоток. Вибачте, що мій пуховик не турбує її на всіх. Коли вона озвучила кількість в офісі коробки (близько $ 1,000), вийшла перша дівчина. Вона буквально стала зеленою, коли вона зрозуміла, що леді в каву пухову куртку зробила вражаюче замовлення. Вона зустрічала мене першим.



Я не полонився на всіх, я просто взяв мої речі, сказав: Тим не менш, відступ залишився. І тільки тому, що консультанти були депаровані. Я сказав мій друг, що я, ймовірно, не буду йти в її магазин знову, хоча я купив гідні речі там. Тому що лікує людей, таким чином, є тяжкою помилкою.

,00 Р

До речі, нечітких дівчат, навколо яких були обмотки консультантів, придбали абсолютно нічого. Отже, виводимо висновки після цього. По суті, заможні люди не потребують такого відображення, вони пройшли і можуть дозволити собі якісний, але простий одяг. Чи багато думати про те, чи не є?

Що ми говоримо. Звичайно, ви не можете контролювати все. людина Він завжди буде там, де є людина. Найнятий менеджер навряд чи оцінить свій внесок у власний бізнес. Якщо ви зустрілися з консультантами, які продемонстрували свою контемпту для вас і чи повинні їх поставити на своє місце.

р.

Обслуговування клієнтів Це, мабуть, найважливіша частина взаємодії бізнесу з потенційними клієнтами. Кілька випадків неозброєної іржі достатньо, щоб зробити потік прибутку помітно зменшити. Прочитайте нашу наступну статтю про те, чому ви повинні сказати hello до офіціантки. Якщо ви не знаєте, що ви повинні бути звільнені.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное