Чому 46-річна жінка не така ж, як вона була в 40-х роках

Фахівці всіх смуг щедро розподіляють Поради жінкам після 40 роківй І хоча думки досвідчених лікарів і психологів неймовірно цікаві, не менш цікаво почути самі жінки, які вже перехрестили таку важливу вікову лінію для себе.

І сьогодні видання. "Сайт" Ми пропонуємо ознайомитися з відкриттями жінки, які відсвяткували свій 46-й день народження і зрозуміли, що вона не така ж, як вона була в 40 років.

499.00 Р

Я хотів би подумати, що це не важливо, скільки ви були: 40 або 46. Так, трохи більше 40, або всього 40+. Але вона була різною. Різниця між 40 і 46 була як велика різниця між новонародженим малюком і першокласником. Просто чистий контраст.

«Це не просто про себе, це не просто про зморшок або сірого волосся. Здається, що тільки вага залишалася однаковою, і все інше в мене змінилося, говорить Олена.



“Six років тому я не мав взуття. Я не зносила сукню. Тепер я можу включити як перший, так і другий в одному образі. Це не дивно. У будь-якому випадку, я люблю його, і думки інших більше не турбують мене.

«Коли я був 40, я не залишаю додому, не зробивши мої вії. Тепер мій найпопулярніший елемент косметики був гігієнічним помадом. Я також сміхався у людей, які були серйозними про депресію. За роки роботи я відчув себе. й



«Ат 40, я хотів контролювати все». І відчув, як я був в управлінні. На щастя, в ці 6 років я зумів позбутися від цієї неприємної звички. Про те, що буде завтра. Але я зрозумів, що мій подарунок більш важливий для майбутнього. й

6 років тому в сім'ї і дітей були мої пріоритети. Але тепер діти виросли. І відкрився нові можливості для мене, щоб я поспішав скористатися. І якщо перед домашніми хори були більш пріоритетними, ніж перегляд телешоу і читання книг, сьогодні це навпаки.



«У 40 я боявся помилитися. Тепер я хочу, щоб переслідувати нові пригоди і більше боїться пропустити цю дуже помилку. І якщо я дивлюсь, то це океї.

«Я був 40, я шукав гармонію, але я не знайшов його. Я просто зробив ситуацію, в якій я гармонійний. Тексти пісень, а це означає: І нічого іншого шукати, тому що все поруч.

«Шість років тому я не міг уявити життя без гарного скла вина. Причина може бути будь-яким: будь-яке свято або захід. Я мав напій, щоб підняти настрій. Я тепер забути, що винні смаки як. й

Херсон

«Я використовую для того, щоб зберегти особисті щоденники. Я не пишу нічого. Це стало однією з основних пристрастей на цьому етапі. й

6 років. Трохи. З іншого боку, ці 2000 днів є життям втрати і отримання. А коли хтось говорить: «О, ти не змінився взагалі», - Я не вірю. Що не вірно. й

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. на будь-якому етапі життяй Неважливо, якщо він у 30-х, 40-х або 50-х роках. У будь-якому віці можна знайти щось добре і стати трохи краще. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное