Незвичайне панірування, після чого печінку можна їсти губами

Я купую яловичу або курячу печінку кожні 2 місяці, щоб зробити її на вечерю. Життєрадіс в борошні "Одно з губами" - це те, як цей рецепт підписаний в блокнот з рецептами, які мій бабуся успадкував. Коли я зробив його додому, вони були так збуджені, що мені довелося варити його щодня.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. печінка-бредй Ще краще, ніж густа грави з часником!





Життя в борошняних інгредієнтах
  • 0,5 кг печінки (беф або курка)
  • 1 яйце
  • 2-3 зуба. Кошик
  • 1 ч.л. цукру
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1 ч.л. солі
  • 1-2 цибулини
  • 7 ст.л. рослинного масла
  • 4-5 ст.л. кукурудзи


Підготовка
  1. Промийте печінку і очищайте фільми і сухожилля, а потім наріжте на середні шматочки.



  2. Тепер найцікавіше маркай Для цього змішайте яйце, цукор, сіль, соду і подрібнений часник в зручному контейнері. Добре перемішайте і потім залийте маринад на печінку. Знову покрийте ємність з печінкою під маринадом і вставте в холодильник на 2 години.



  3. Змийте цибулю, очистіть їх і виріжте з півкілець. Поставте цибулю в нагрітій сковороді. В той час як цибулю обсмажують, приймають печінку з маринаду і сковороди кожен шматок в карнизі.



  4. Візьміть цибулю з сковороди, обсмажте печінку замість хліба. При необхідності можна додати рослинне масло. Посмажити печінку протягом 5 хвилин до розігрітої скоринки, в кінці додайте відкладені цибулю. Все разом на невеликому вогні під кришкою 2-3 хвилини.





  5. Це, маринований. хліб готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Також я пропоную познайомитися з рецептом для найделікатніших смажених печінки. Люди навколо вас не зможуть потримати хвилювання під час приготування цієї страви!



До речі, я пізніше знайшов схожий рецепт в одному з питань старого журналу «Песант». Він був названий «живо в борошні». Борошно кукурудзяна. Ваші пальці дрібні. Мій бабуся, ймовірно, знайшов цей рецепт в цій книзі.

Як ви? приготувати печінку? Поділіться своїм приготуванням хакі з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное